Faqja Kryesore / Shqiperi / Kurse e leksione / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 21 Gusht, 2016
Kerkoj Kurs Fizioterapi Falas (Durres, Durres)

Shtune, 26 Shtator, 2015
Kurse Pikture & Laborator Artistik (Rr. Gjon Buzuku, Mbas V. Gold Tirane, Tirane) (ka foto)

Merkure, 02 Shtator, 2015
kurs pikture dhe skulpture (liqeni i thate, Tirane) (ka foto)

Enjte, 23 Korrik, 2015
KURSE MATEMATIKE ME PROFESIONALISTE (NE VARESI TE RRETHANAVE!, Tirane)

Premte, 17 Korrik, 2015
Kurse Matematike! (Durres)

Kurse Matematike! (Tek unaza e re, Tirane)

Shtune, 22 Mars, 2014
Kurse Matematike! (Tek unaza e re, Tirane)

Shtune, 14 Shtator, 2013
Praktike Juridike (Ledio&Studentet) (Tek medresja, Tirane) (ka foto)

Merkure, 12 Dhjetor, 2012
perkethime (tirane, Pogradec)

Hene, 08 Tetor, 2012
Kurese Matematike per vitin 2012-1013 (Tirane)

Merkure, 19 Shtator, 2012
Ofroj kurse per nxenesit nga klasa e pare ne te nente (prane shkolles "Petro Nini Luarasi", Tirane)

Enjte, 13 Shtator, 2012
ITKids Afterschool Program (Rr. e Elbasanit, Tirane) (ka foto)

Premte, 03 Gusht, 2012
KURS TRAJNIM PËR KONKURSIN E UNIVERSITETIT TË SPORTEVE (KLUBI I SPORTIT PARTIZANI, Tirane)