Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Hene, 19 Gusht, 2019
ckemi (Tirane)

Merkure, 14 Gusht, 2019
Femrat qe duan dalin nga rutina duan te festojn festen e beqaris. (Tirane) (ka foto)

Jam Djal Tek Kerkoj cifte per Treshe me femren (Tirane) (ka foto)

Merkure, 07 Gusht, 2019
Zonje (Tek unaza e re, Tirane)

Shtune, 03 Gusht, 2019
Jam Djal Tek kerkoj Cifte itelektual per sex treshe me femren ruhet sekreti (Tirane) (ka foto)

Enjte, 25 Korrik, 2019
Takim per qef ,sot per femra dhe cifte (Vlore, Vlore) (ka foto)

Chat dhe takime (21 dhjetori, Tirane)

Djele, 21 Korrik, 2019
Kerkohen pastruse dhe ndihmese kuzhinjere ne Ulqin (Tirane)

Shtune, 20 Korrik, 2019
KA NDO NJE CIFTE PER TAKIM PER SEX 3 VI NE BANESEN TUAJ JAM SERJOZ SEKRET. (Tirane) (ka foto)

Jam ne kerkim te nje vajze per njohje. (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

kerkojm nje masazhier (Tirane)

Enjte, 18 Korrik, 2019
Pushime falas (Tirane)

Bisex (Tek unaza e re, Tirane)

Marte, 16 Korrik, 2019
Kerkoj Femra qe u pelqen ta marin k.. ne goj (Laprake, Tirane) (ka foto)

Hene, 15 Korrik, 2019
Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per dicka ndryshe per sot , ne vlore (Vlore, Vlore)

Merkure, 10 Korrik, 2019
Kerkoj vajza qe pelqejn sex **** kam k... 20 cm (Tirane) (ka foto)

Per çifte dhe femra vertet serjoz. (Tirane)

Per çifte dhe femra vertet serjoz. (Tirane)

Djele, 07 Korrik, 2019
Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per sot ne vlore kam apartament , per dicka ndryshe (Vlore, Vlore)

Miqesi (Tek Fresku, Tirane)

Premte, 05 Korrik, 2019
****Kerkoj femer ose cift ***** une jetoj ne GJERMANI... (Durres)

Marte, 02 Korrik, 2019
VAJZAT DHE MAMAT QE DUAN TAKIM PER SEX (Tirane) (ka foto)

Hene, 01 Korrik, 2019
Zonja/zonjusha (Tirane)

Djele, 30 Qershor, 2019
PAGUAJ PER REGJISTRIME ME CELULAR SEKS SHQIPTAR (GJITH SHQIPERIA KOSOVA MAQEDONIA, Tirane) (ka foto)

Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per dicka ndryshe kete fundjave (Vlore, Vlore)