Faqja Kryesore / Shqiperi / Veshmbathje

Veshmbathje

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 09 Korrik, 2017
Kapele e punuar me grepa, per femije. (10 mije lek te vjetra) (Lagja Puntore, Gjirokaster) (ka foto)

 7 €
Kapele e punuar me grepa, per femije. (10 mije lek te vjetra) (Lagja Puntore, Gjirokaster) (ka foto)

 7 €
Marte, 20 Qershor, 2017
Shiten manikine (Lac, Kurbin, Lezhe) (ka foto)

 10,000 LEK
Premte, 02 Dhjetor, 2016
OKAZION!!! (Tirane) (ka foto)

 1,500 €
Hene, 10 Tetor, 2016
Shes fustan per raste (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 15,000 LEK
Djele, 07 Shkurt, 2016
KOSTUME KAMUFLAZHI (TIRANE, Tirane)

 -
Enjte, 12 Nentor, 2015
shes nje jelek tradicional (shijak, Durres)

 3,000 €
Merkure, 15 Maj, 2013
Fustane nusesh dhe ceremonie & dhe veshje TOTAL LOOK pranvere/vere me 80% ulje (Korce , Korce) (ka foto)

 -
Premte, 01 Mars, 2013
ULJE NE BUTIKUN COLLECTION ATHENA TEK RR.BARTHYL (RR.Barthyl,prane Minibashkise,tirane, Tirane) (ka foto)

 -
Enjte, 28 Shkurt, 2013
ULJE NE BUTIKUN COLLECTION ATHENA TEK RR.BARTHYL (RR.Barthyl,prane Minibashkise,tirane, Tirane) (ka foto)

 -
ULJE NE BUTIKUN COLLECTION ATHENA TEK RR.BARTHYL (RR.Barthyl,prane Minibashkise,tirane, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 15 Shkurt, 2013
Veshje fantastike vetem nje klik larg. Nxitoni!!!! (Tek Selvia,Rruga Siri Kodra, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 07 Dhjetor, 2012
fustane (Tek medresja, Tirane)

 350 €
Enjte, 06 Dhjetor, 2012
Aksesore.com ofrom cmimet me te arsyeshmet per tju pajisur me veshjet seksi, kostume krishtlindjesh, (Como, Itali, Tirane) (ka foto)

 25 €
Premte, 02 Nentor, 2012
Veshje unike me cmimet me te lira,direkt ne shtepin tuaj (Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 05 Shtator, 2012
Shes fustan nuserie (Komuna e Parisit, Tirane)

 -
Okazion, artikuj dhe veshje per femije (Komuna e Parisit, Tirane)

 50 LEK