Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / menaxher - drejtues

menaxher - drejtues

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 11 Maj, 2017
Kerkojme Drejtor te Burimeve Njerezore (Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane) (ka foto)

Merkure, 19 Prill, 2017
Kerkohet Menaxher Projekti (Rezidenca Kodra e Dielliy, Tirane) (ka foto)

Merkure, 25 Maj, 2016
Menazher/e Show Room, shites/e, Arkitekt/e dhe Agjen shtijesh (Tek zona Casa Italia, Tirane)

Premte, 19 Shkurt, 2016
Tirane, ofroj vend pune Manaxher Shitjesh (Tek unaza e re, Tirane)

Enjte, 23 Korrik, 2015
Menaxher Projekti (Kopshti botanik, Tirane)

Hene, 08 Qershor, 2015
Senior Operations Manager – per le sedi di Albania (Vlorë, Vlore)

Senior Operations Manager – per le sedi di Albania (Shkoder)

Marte, 25 Shkurt, 2014
kerkes ofert (Tirane)

Premte, 24 Janar, 2014
MAGAZINIER (Shkozet, Durres)

Djele, 02 Qershor, 2013
FM GROUP ALBANIA (Tirane) (ka foto)

Hene, 04 Shkurt, 2013
Menaxher / Recepsionist (Rruga Qemal Stafa nr. 206, Tirane)

Enjte, 24 Janar, 2013
OFROJ VEND PUNE MAGAZINIER (Shkozet, Durres)

Djele, 28 Tetor, 2012
OFROJ VEND PUNE MENAXHER MARKETINGU NE SHQIPERI (Tirane)

Djele, 16 Shtator, 2012
Menexher - Shites- Produktion Dritare PVC me Aluplast Profil (Shkozet, Durres)

Marte, 28 Gusht, 2012
KERKOJME BASHKEPUNETOR/E (Tirane) (ka foto)