Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Te tjera me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 16 Shtator, 2016
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane) (ka foto)

 325 €
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane) (ka foto)

 350 €
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane) (ka foto)

 200 €
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane) (ka foto)

 450 €
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane) (ka foto)

 350 €
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane) (ka foto)

 450 €
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane) (ka foto)

 400 €
Premte, 19 Qershor, 2015
Box auto me qera Durrës Plazh (Plazhi hekurudha, Durres) (ka foto)

 30 €
Merkure, 20 Nentor, 2013
Kerkoj banes (Tirane)

 -
Merkure, 02 Tetor, 2013
Jap LICENSE FARMACIE me qera dhe vend (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

 25,000 LEK
Hene, 18 Mars, 2013
Shtepi private me qera ( Tirane, prane rajonit nr4., Tirane)

 20 LEK
Enjte, 28 Shkurt, 2013
casa vacanze roma (rome, Tirane) (ka foto)

 -
Djele, 10 Shkurt, 2013
shitja eshte nje Mercedes benz r klasë. (Xhabije, Shkoder) (ka foto)

 -
Enjte, 24 Janar, 2013
MAGAZINE ME QERA (Tek unaza e re, Tirane)

 80,000
Hene, 01 Tetor, 2012
Magazine me qera (Rashbull, Durres)

 40,000 LEK
Merkure, 19 Shtator, 2012
Apartament me qera per zyra ose ambjente banimi (Bul zogu1,ne krah te min se drejtesi, Tirane)

 350 €
Hene, 30 Korrik, 2012
Shitet furr buke me dru. (Rr: siri kodra, Tirane)

 -