Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A61683

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ambiente parkingu me qera prane Bulevardit te ri! (Bulevardi i Ri, Tirane)

Postuar me: Shtune, 27 Tetor, 2018  13:10
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Hene, 04 Shkurt, 2019  12:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,100 €
 
Jepet me qera parking ne katin nentoke (-1) te nje kompleksi te ri te sapo perfunduar shume prane Bulevardit te ri. Ambientet kane siperfaqe 700-1000 m2 me hapesira te bollshme dhe te pershtatshme. Jane te pajisura me sistem ndricimi. Zona eshte ne zhvillim dhe e sigurte. Per detaje te hollesishme si dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN230118-01
http://homeplus.al/property/ambient-garazhi-me-qera-prane-bulveradit-te-ri/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.