Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A54711

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi druri sip 55m2 (Shkoder)

Postuar me: Premte, 27 Janar, 2017  12:56
Skadon me: Djele, 07 Maj, 2017  13:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shtepi druri sip 55m2
Ndodhet ne Velipoje.
Mund te cmontohet dhe te vendoset kudo
Kontakto 0692883398Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.