Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A51685

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane)

Postuar me: Premte, 16 Shtator, 2016  18:31
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Djele, 25 Dhjetor, 2016  17:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 550 €
 
Objekti Dorado sjell në mënyrë unike njësi shërbimi me sipërfaqe të gjerë shfrytëzuese, me ndriçim natyral. Njësia ka akses nga oborri i brendshëm.

Materialet dhe teknika e ndërtimit vënë në përdorim standardin gjerman.

Parkimi vetëm nëntokësor shmang praninë e mjeteve automobilistike në brendësi të kompleksit, duke ju krijuar mundësinë e shfrytëzimit komod të hapësirës rrethuese të ambientit tuaj.

Mos nguroni! Kjo është mundësia juaj!Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.