Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A51681

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane)

Postuar me: Premte, 16 Shtator, 2016  18:23
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Djele, 25 Dhjetor, 2016  17:23
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 325 €
 


Me një projekt unik në garazhe dhe me përvojë në projektimin dhe menaxhimin e tyre, Kontakt sjell cilësinë e ambienteve ndihmëse për banim.

Orientimi i drejtë nëpërmjet sinjalistikës, ndriçimi natyral i gjithë hapësirës, cilësia e realizimit dhe siguria që mundësohet, janë bindja për investimin tuaj. SIP DYQANI 44.2 SIP VERANDE 34Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.