Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A51675

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA (RR.FROSINA PLAKU, 21 DHJETORI , Tirane)

Postuar me: Premte, 16 Shtator, 2016  18:10
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Djele, 25 Dhjetor, 2016  17:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 450 €
 

Me një sipërfaqe të bollshme dhe me orientim të dyanshëm, kjo njësi shërbimi është mundësia juaj më e mirë për zhvillimin e biznesit tuaj. Afërsia me rrugën dhe me hyrjen e banorëve e bën këtë dyqan shumë të avantazhuar.

Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!SIP DYQANI 74 SIP VERANDE 23Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.