Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Garsoniere me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 15 Mars, 2016
Garsoniere ne Ksamil (Ksamil, Sarande) (ka foto)

 -
Hene, 30 Nentor, 2015
Garsoniere Me Qera Tek Qyteti Student Tirane, rruga Budi (Tirane)

 180 LEK
Premte, 18 Shtator, 2015
Tirane, Japim me Qera Garsoniere ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Shallvareve. (Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane) (ka foto)

 200 €
Merkure, 15 Korrik, 2015
Garsoniere dhe Apartamente me Qera (Vlore, Shqiperi, Vlore) (ka foto)

 20 €
Hene, 06 Korrik, 2015
Kërkoj shok në shtëpi me qera për të ndar shpendëzimet (Tirane)

 -
Marte, 30 Qershor, 2015
JEPET SHTEPI ME QERA (STACIONI I TRENIT, Tirane)

 20,000 LEK
Shtune, 20 Qershor, 2015
Shitet toke ne lagjen Isa Boletini (Vlore/ prane sigurimeve shoqerore, Vlore)

 50,000 €
Marte, 16 Qershor, 2015
shtepi me qera (Borsh Sarande, Sarande)

 1 €
Hene, 15 Qershor, 2015
Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: D0021 (Ksamil, Sarande) (ka foto)

 50 €
Apartamente me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0014 (sarande, Sarande) (ka foto)

 45 €
Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: D0020 (Ksamil, Sarande) (ka foto)

 40 €
Enjte, 04 Qershor, 2015
Vlore te kalaja japim apartamente buze detit per pushime verore me cmim okazion afer hotel New york (Te ish rezidenca qeveritare sapo kalon tynelin, Vlore) (ka foto)

 25 €
Shtune, 02 Maj, 2015
Garsoniere me qera tek Qyteti Student, Tirane, Rruga Budi (Tirane)

 -
Djele, 19 Prill, 2015
Garsoniere me qera prane Qytetit Studenti,Tirane (Tirane)

 160 LEK
Premte, 03 Prill, 2015
JEPET HYRJE ME QERA,KATI 2,KUZHINE;BANJE 068 240 6934 (Ruga e Xhamise,poshte rr.JordanMisja, Tirane) (ka foto)

 12,000 LEK
Djele, 01 Shkurt, 2015
OKAZION! Garsoniere me qera tek Qyteti Student (Tirane) (Tirane)

 190 LEK
Hene, 08 Dhjetor, 2014
Elbasan, jap me qera garsonier Kati 4, 63 m² 22.000 Leke (i diskutueshem) (Elbasan) (ka foto)

 -
Premte, 01 Gusht, 2014
SUPER OFERTE! 3 Garsoniere me qera tek Rr. Budi (Tirane)

 200 €
Enjte, 17 Korrik, 2014
Dhoma plazhi (Vlore - Plazhi Vjeter, Vlore)

 -
Djele, 06 Korrik, 2014
grasoniere me qera vetem peer vajza (Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 01 Korrik, 2014
OKAZION!Garsoniere me qera rr. Todi Shkurti prane Qytetit Student (Tirane)

 -
**OKAZION**Garsoniere qera rr. Budi prane Qytetit Studenti (3 studente) (Tirane)

 -
Marte, 17 Qershor, 2014
Garsoniere dhe Apartamente me Qera per pushues ne Vlore (Plazhi i Ri/ Uji Ftohte - Vlore, Vlore) (ka foto)

 20 €
Shtune, 07 Qershor, 2014
komuna e parisit jepen dhoma me qera per vajza (Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 26 Maj, 2014
dhoma me qera vetem per vajza prane ish universitetit new york te komuna eparisit (Tirane) (ka foto)

 -