Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A32560

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
jepet me qera ose shitet garsoniere (Rr.Kavajes, Tirane)

Postuar me: Premte, 19 Prill, 2013  15:11
Permiresuar me: Hene, 22 Korrik, 2013  11:58
Skadon me: Djele, 28 Korrik, 2013  15:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Rr.Kavajes, mbrapa kishes katolike, perballe me gimnazin Arben Broci, jepet me qera ose shitet garsoniere, sip.22.2 m2, bosh, k/bufe, e rregulluar, kati I, uje dhe drita 24h, parking i garantuar, me hipoteke.
per qera 15.000 leke, shitet me cmim 1.200 euro.
cel. 0682516168Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.