Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A32040

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
jepet me qera ose shitet garsoniere (Rr.Kavajes, Tirane)

Postuar me: Marte, 26 Mars, 2013  14:51
Permiresuar me: Premte, 28 Qershor, 2013  11:59
Skadon me: Enjte, 04 Korrik, 2013  15:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Rr. Kavajes, mbrapa Kishes Katolike, perballe me gjimnazin "Arben Broci", jepet me qera ose shitet garsoniere sip.22.2 m2, bosh, k/bufe, e rregulluar, kati I, uje dhe drita 24h, parking i garantuar, me hipoteke.
per qera 15.000 leke.
shitet 1.200 euro/m2.
cel. 0682516168Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.