Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A28749

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj garsoniere me qera. (Rr. Siri Kodra, Tirane)

Postuar me: Enjte, 20 Shtator, 2012  06:28
Permiresuar me: Hene, 24 Dhjetor, 2012  12:00
Skadon me: Shtune, 29 Dhjetor, 2012  12:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 13,000 LEK
 
jam nje vajze e punesuar dhe kerkoj nje garsoniere me qera, bosh. Preferohet te jete rreth zones Bulevardi Zogu I. Cmimi 13000 mije lek te reja.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.