Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A31709

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
hotel rezervime (Sarande)

Postuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  18:57
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Merkure, 23 Shtator, 2015  18:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Rezervime Hoteli
Kodi: C0001
00355694801295
00355672930980
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
Hoteli eshte i vendosur ne bregun me te bukur te Shqiperise, ne mesin e valeve blu, nen rrezet e Diellit Jamaican Sarandes, dhe mbi te gjitha, ne shoqerine e nje staf miqesor, ne ju ftojme per te rezervuar
pushimet tuaja ne kete hotel.
Ne jemi te sigurt se ju do te ndiheni si ne
qiell. Hoteli ofron 20 dhoma me
ajer te kondicionuar, TV, kabllor, internet,
minibar, dush dhe panorame te mrekullueshme
nga ballkonet.Restoranti ofron kuzhine te
pasur mesdhetare, ushqim deti te fresketa,
vere cilesore dhe sherbim te perkryer.
Facilitetet e Hotelit
• Çader
• Ajer i kondicionuar
• Ashensor
• Ballkon
• Bar dhe restorant
• Plazh privat
• Tavoline
• Tv/kabllor
• Parkim i garantuar
• Wireles
Periudha dhe Tarifat
01/11-31/04-20-25€
01/05-31/06-30€
01/07-30/08-40-50€
01/09-30/10-25-30€
Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.


Hotel bookings
Code
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.