Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A31409

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Rezervime Dhoma me Qera Vila (sarande, Sarande)

Postuar me: Hene, 09 Qershor, 2014  11:59
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Merkure, 17 Shtator, 2014  11:59
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Rezervime Dhoma me Qera Vila
Kodi: D0006
Cel: +355694801295
+355672930980
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
Duke filluar nga 6 Euro per person
Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:8 dhoma.
8 dhoma janë me krevate dopjo plus 1krevate tek plus 1 krevat portativ (kapaciteti 4 veta).
4 dhoma jane me pamje nga deti dhe 4 dhoma jane me pamje anesore nga qyteti.
Pershkrimi:
Largesia nga deti 70 meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Internet wireles
Frigorifer
Parkim i garantuar i mbuluar
Objekti i rrethuar dhe i siguruar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Zgare pjekjesh (grill)

Periudha dhe Tarifat
Pozicioni 01/5-31/06 01/07-31/07 01/08-31/08 01/09-30/10
Nga Deti 20€ 25-30€ 30-35€ 20€
Anesore 18€ 23-25€ 30€ 18€
Politika Anullimit
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Rreth Ksamilit
Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.
Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.
Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.
JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.