Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76667

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dyqan me qera tek Myslym Shyri! (Myslym Shyri, Tirane)

Postuar me: Merkure, 04 Shtator, 2019  10:31
Skadon me: Premte, 13 Dhjetor, 2019  09:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 350 €
 
Jepet me qera ambient per dyqan tek zona e Myslym Shyrit. Dyqani ka siperfaqe 50 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rruges kryesore. Dyqani eshte i pajisur me qepena metalike, me perberje nje tualet perfshire edhe furnizimin me uje te ngrohte. Eshte eshte ne gjendje shume te mire, me punime gipsi dhe i shtruar ne pllake cilesore. Hapesira dhe pozicionimi ofron mundesi qe ky ambient te perdoret per qellime apo aktivitete te ndryshme biznesi si zyre, parukeri, klinike dentare, tabaccho shop, etj. Zona eshte mjaft e frekuentuar dhe e populluar.


Id e prones : AZ030919-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.