Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A76731

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qira në qendër të qytetit (Shkoder, Shkoder)

Postuar me: Premte, 06 Shtator, 2019  14:20
Skadon me: Djele, 15 Dhjetor, 2019  13:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur në qendër të qytetit.

Apartamenti gëzon sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e shtatë.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me parket

- dritaret janë duralumini

- banjo e kompletuar

- e pa arreduar

- ka ashensor.

Apartamenti ofron mundësi shfrytëzimi edhe si studio.

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.