Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A32027

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHES XHIP NISSAN NAVARA 4X4 (Laprake, Tirane)

Postuar me: Marte, 26 Mars, 2013  09:52
Permiresuar me: Enjte, 27 Qershor, 2013  11:59
Skadon me: Enjte, 04 Korrik, 2013  10:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 11,000 €
 
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 220


Makina eshte ne gjendje shume te mire 4x4 . Disponon cd/dvd/radio/i pod connection/navigator ABS ,airbeg, alarm, mbyllje qendrore te dyerve dhe dritareve, xhama elektrik, Goma te reja Brigestone, Te gjitha serviset i jane kryer jashte shtetit, me dogane te paguar , me targa te tr.Siguracion i paguar. Cmimi i diskutueshem

Tel. : 069 27 111 82

Cel. : 069 27 111 82Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.