Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A31734

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Mitsubishi RVR 4X4 (Rruga e Durresit, Tirane)

Postuar me: Shtune, 09 Mars, 2013  18:21
Permiresuar me: Marte, 11 Qershor, 2013  11:59
Skadon me: Hene, 17 Qershor, 2013  19:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,600 €
 
Mitsubishi RVR GDI 4X4,
Motorr Benzine, 2400 cc, Kambio: Automatik Tip Tronic, Viti i prodhimit 1998
Opsione:
Clima Automat, Kompjuter Bordi, ABS, SRS, Mbyllje qendrore me pult, xhama dhe pasqyra elektike, komandimi i xhamave dhe pasqyrave behet edhe me pult.

CEL: 0684036556Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.