Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime / Ligjore

Ligjore

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 02 Dhjetor, 2019
JEMI KUJDES NGA 5000 dollarë deri në 5000000 dollarë (Lagja Puntore, Gjirokaster) (ka foto)

Premte, 25 Tetor, 2019
JEMI KUJDES NGA 5000 dollarë deri në 5000000 dollarë (all, Fier)

Enjte, 15 Gusht, 2019
Get Instant Cash Loan From A Trusted Money Lender (Delvine) (ka foto)

Marte, 09 Dhjetor, 2014
kerkoj pasaport (tiran, Tirane)

Merkure, 10 Shtator, 2014
Praktike Juridike Ledio & Studentet (Tek medresja, Tirane) (ka foto)

Marte, 14 Janar, 2014
Studio Ligjore ofron sherbime avokatie (Bulevardi "Gjergj Fishta", Tirane)

Enjte, 09 Janar, 2014
Ne mbledhim borxhe te prapambetura (Tek ish blloku, Tirane)

Ofrojme sherbime ligjore per biznese (Tek ish blloku, Tirane)

Djele, 06 Janar, 2013
Marr persiper,supervizime dhe Kolaudime (Tirane)

Premte, 14 Shtator, 2012
Ne mbledhim borxhet tuaja! (Tek ish blloku, Tirane)