Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime / Babysitter

Babysitter

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 13 Qershor, 2018
oferta punësimi (Tirane) (ka foto)

Hene, 15 Maj, 2017
KERKOJME NJE VAJZE 18 DERI 35 VJEC,PER PUNESIM NE GREQI (ATHENS, Tirane) (ka foto)

Djele, 19 Shkurt, 2017
Kujdes per femijet ne zvicerr (Lozan zvicerr, Tirane)

Merkure, 25 Janar, 2017
punojnë dhe jetojnë në SHBA (Berat) (ka foto)

Oferta Job në dispozicion, (Durres) (ka foto)