Faqja Kryesore / Shqiperi / Sherbime

Sherbime

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 13 Qershor, 2018
oferta punësimi (Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Marte, 20 Shkurt, 2018
Cheap Flights To Albania From Glasgow (Albania, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Enjte, 16 Nentor, 2017
Boje per printer me cmime konkuruese(Black & Color) (Tek ish blloku, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Hene, 23 Tetor, 2017
Kurse Arti Studio Kavalet (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma, Tavolina, stola dhe kuzhinier (lezhe, Lezhe) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Hene, 12 Qershor, 2017
Kerkojme perkthyese te gjyhes Gjermane (Sarande, Sarande)  - Sherbime / Perkthime

Kerkojme punetore shtepie. (Sarande, Sarande)  - Sherbime / Punetore shtepie

Hene, 15 Maj, 2017
KERKOJME NJE VAJZE 18 DERI 35 VJEC,PER PUNESIM NE GREQI (ATHENS, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Enjte, 04 Maj, 2017
KURSE ALPHA BUSINESS (Vlore, Vlore) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Djele, 19 Shkurt, 2017
Kujdes per femijet ne zvicerr (Lozan zvicerr, Tirane)  - Sherbime / Babysitter

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Rreshen) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

oferta pune jashtë vendit (Berat) (ka foto)  - Sherbime / Punetore shtepie

Merkure, 25 Janar, 2017
punojnë dhe jetojnë në SHBA (Berat) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Oferta Job në dispozicion, (Durres) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Marte, 24 Janar, 2017
Ofroj terapi logopedike (Tiranè, Korce)  - Sherbime / Te tjera

Hene, 19 Shtator, 2016
Kurse Kontabiliteti, Biznesi Vogel,Financa-5,Menaxhim Burime Njerezore, Administrim, Tatime e Paga. (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Djele, 18 Shtator, 2016
KERKOJ MJESHTER PER BERJE TE POGAQAVE TE BLETEVE . (gjithe shqipria dhe kosova, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Hene, 29 Gusht, 2016
kerkoj pasaport (Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Merkure, 17 Gusht, 2016
Jepet me qera (Autostrada Tr-Dr, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Premte, 05 Gusht, 2016
Sherbim gjurmimi GPS per automjete 8€ ne muaj (Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Enjte, 05 Maj, 2016
albdruri albdruri, Përshkrimi i njoftimit prodhime druri. mobilje dyer tamburato,dyer te blinduara (tirane, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Enjte, 25 Shkurt, 2016
SHERBIME GJELBERIMI NE SHQIPERI (elbasan, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Djele, 07 Shkurt, 2016
SHKOLLE PER STERVITJEN E QENVE (TIRANE, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Marte, 08 Dhjetor, 2015
**** të shpejtë dhe të besueshëm (Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Djele, 22 Nentor, 2015
Rimbushje TONERASH nga Cartridge World (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera