Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 10 Prill, 2016
Apartamente 2+1 dhe 1+1 SAB Construction Fier (Lgj. 1 Maj, Rr. Skender Muskaj, Fier,Shqiperi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 08 Prill, 2016
Apartament, Shtepi (Ne Fier) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Shtune, 06 Shkurt, 2016
OKAZION! Shes Truall 18euro/m2 (Fier, 100 metra siper ktheses patos) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Premte, 15 Janar, 2016
TOKE BUJQESORE NE SHITJE (PORTEZ/FIER)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Enjte, 30 Korrik, 2015
shitet shtepi 1+1 (lagja 8 shkurti )  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Merkure, 08 Korrik, 2015
SHITET TOKE (LEVAN/FIER - VLORE)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Merkure, 06 Maj, 2015
Shitet shtepia 2+1+dhom studimi kati i 5 te rregul... (Lagja 16 prilli) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 25 Prill, 2015
Shitet Shtepi (Fier) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Djele, 15 Mars, 2015
SHITET TOKE NE LIBOFSHE TE FIERIT (LIBOFSHE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shtune, 28 Shkurt, 2015
OKAZION (fier) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shtune, 08 Nentor, 2014
Shiten Apartamente 2+1 dhe 1+1 SAB Construction Fier (Fier) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 02 Maj, 2014
SHITET TOKA BUJQESORE ME SIPERFAQE 13500 m2 ME CER... (LIBOFSHE- FIER) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

OKAZIN (PALL TE BAR PIAZZA)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 01 Mars, 2014
Okazion Shes dyqan ne FIER (FIER Lagjia KASTRIOT, perbri Universitetit UFO) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Okazion Shes apartament 2+1 ne FIER (FIER Lagjia KASTRIOT, perbri Universitetit UFO) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 29 Janar, 2014
Shitje apartamenti (Fier)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitje apartamenti (Fier)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Marte, 22 Tetor, 2013
OKAZION !!! SHITEN 6000m2 TOKE NE ROSKOVEC (ROSKOVEC FIER) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Merkure, 10 Korrik, 2013
Shitet apartament 2+1 (Fier)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 09 Korrik, 2013
Shitet apartament 3+1 (Fier)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Hene, 13 Maj, 2013
SHITEN 6 DYLYM OSE 3 DYLYM TOKE NE ROSKOVEC TE FIERIT (ROSKOVEC) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

SHITEN DYLYM OSE DYLYM TOKE NE ROSKOVEC TE FIERIT (ROSKOVEC) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Hene, 29 Prill, 2013
SHITET NJE SHTEPI 1+1 (FIER)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Enjte, 18 Prill, 2013
shitet apartmenti 1+1 (Fier)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Premte, 08 Mars, 2013
shes shtepi dhe toke (fshati shtyllas ne komunen levan / fier)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore