Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 10 Prill, 2017
Truall + Ndërtesë ne Shitje, vetem 45.000 euro., Shitje, Durres (Komuna Xhafzotaj, Durrës) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Premte, 31 Mars, 2017
Shitet vile 2 kateshe+500m toke (Hamallaj ) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Premte, 10 Mars, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem,<okazion> (Mullini bullgarit rrashbull Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 25 Janar, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem ,<okazion> (RRushbull mulliri bullgarit DURRES) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 24 Janar, 2017
Shitet 2+1 ne Golem. Okazion, Shitje, Durres (Golem) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Okazion tek Rezidenca Voloti. 2+1, 3+1, Shitje, Durres (Bulevardi Dyrah) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten Dyqane, Apartamente ne Rezidencen Rajfi., Shitje, Durres ( Rruga Taulantia) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 16 Janar, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem (l mulliri bulgarit rrushbull durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 04 Nentor, 2016
DURRES PLAZHI 125M+25M GARAZH PERSONAL 55000EURO (Plazhi ura e dajlanit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Djele, 16 Tetor, 2016
shitet apartament me hipoteke tek fillimi i tregut elektrik OKAZION (TIRANE )  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Enjte, 29 Shtator, 2016
Shiten apartamente 1+1, 2+1,3+1 tek gjiri i Lalzit, Shitje (Gjiri i Lalzit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten vila Pushimi tek "Perla Resort", Shitje, Durres (Gjiri i Lalzit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Premte, 19 Gusht, 2016
shes tok (pishat e fllakes -durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Enjte, 04 Gusht, 2016
*OKAZION* Shitet apartametn 1+1 ne bregun e Durresit (Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh, Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Marte, 02 Gusht, 2016
Shitet Super Apartament 1+1 me pamje nga deti (Okazion) (Shkembi i Kavajes) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Merkure, 27 Korrik, 2016
Shes truall 300m2 Shkozet Durres (Shkozet)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shtune, 04 Qershor, 2016
shes apartament te komlet mobiluar dhe me hipoteke. (mbrapa ish-URT)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 26 Maj, 2016
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar (Golem) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Merkure, 25 Maj, 2016
shes Apartament ne Durres (Plazhi hekurudha) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 04 Prill, 2016
okazion (Tek stadiumi)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 01 Prill, 2016
Shes shtepi banimi 1 kateshe +siperfaqe toke (Koder Kogjas-Shijak)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Premte, 18 Mars, 2016
SHES 2 HYRJE TE PA PERFUNDUARA 80m2 +120m2 NE DURRES 360 euro m2 (Tek spitali) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 06 Shkurt, 2016
SHITET (Adresa: LAGJA POPULLORE ( SHIJAK ) () (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Hene, 25 Janar, 2016
Shitet Apartament 2+1 (Tek ish Rajoni i Policise Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 09 Janar, 2016
SHITET VILE TRE KATE 120.000 EURO (PERLAT - SUKTH - DURRES) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi