pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 14 Shtator, 2014
SHES VIL 2 KATESHE (TE KTHESA E KAMZES) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

nderroj 5000 m2 toke me ullinj 17  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Premte, 12 Shtator, 2014
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 140 m² 280.000 Euro (Rruga Mihal Grameno) (Rruga Mihal Grameno) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Enjte, 11 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² 870 Euro/m² (Kodra e Diellit) (Tek Kodra e Diellit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 70 m² 39.900 € (Teodor Keko) (Rruga Teodor Keko) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 10 Shtator, 2014
Tirane, shes truall 1.821 m² 127.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres ne Marikaj) (Autostrada Tirane-Durres, Marikaj) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Tirane, shes apartament 2+1+BLK 121 m² 95.000 Euro (Komuna e Parisit) (Komuna e Parisit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 08 Shtator, 2014
Apartament 3+1 ne shitje prane Parkut te Liqenit (Prane Parkut te Liqenit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Enjte, 04 Shtator, 2014
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Marte, 02 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4,Siperfaqe 90 m² 560 Euro/m² (Tek Fresku) (Tek Fresku) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 01 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 102 m² 107.100 Euro (Rruga e Elbasanit) (Rruga e Elbasanit, prane Ambasades A) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes 7000 m2 toke buze autostrades Lac + Bar-Restorant ne pune me 1000m2 toke. Me hipoteke (Buze autostrades Lac)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shes tek Fresku, apartament 2+1, siperfaqe 120 m2, kati 2-te, Me Hipoteke. Cmimi 430 euro/m2 (Tek Fresku, mbrapa Institutit te Fiz)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SHES APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE. I MOBILUAR SHUME MIRE. TEK TEK LIQENI THATE . SIPERFAQE 63M2 (LIQENI I THATE, 100 METRA NGA STACIO)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes dyqan 118 m2 prane Qendres Tiranes. Kompleksi tek Burgu 313 (ne Qender te Tiranes)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

SHES SHTEPI PRIVATE ME 300 M2 TOKE. (TEK SHKOLLA BAJRAM CURRI)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

TIRANE. SHES 5000 M2 AMBJENT BIZNESI. ME HIPOTEKE. BUZE RRUGES KRYESORE. CMIMI OKAZION  - Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Shtune, 30 Gusht, 2014
Shes apartament 1+1 , tek Porcelani okazion (Tek porcelani) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

TIRANE QENDER BULEVARD ZHAN D’ARK SHITET NGA PRONARI APARTAMENT I RI I MOBILUAR LLUKS 1+1 73 M2 (BULEVARD ZHAN D'ARK, GJYKATA TIRANE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

TIRANE STACIONI TRENIT SHITET SI INVESTIM ME QERAXHI APARTAMENT I RINOVUAR DHE MOBILUAR 85 M2 2+1 (RRUGA KARL GEGA 22, ME HIPOTEKE DIREKT NGA PRONARI) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

LAC RRUGA E KOMBIT SHITET NGA PRONARI 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE PJELLORE E KLASIT TE PARE ME TAPI (RRUGA E KOMBIT, LAC AUTOSTRADE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Enjte, 28 Gusht, 2014
Shitet apart 2+1 (Rruga Naim Frasheri)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament 1+1 (50m pas karburant Kastrati)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1