pornolar pornoizle porn xnxx videolar porno
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Te Shkolla e Kuqe ,ne Rr. "SHABAN JEGENI" Te kryqezimi i rr. "Bardhyl" me " (ka foto)

Enjte, 30 Korrik, 2015
Shitet apartament prane shkolles Cajupi , afer rr.Bardhyl (prane rruges Bardhyl) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet Apartament 1+1 te Astiri me Hipoteke (Astiri) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Apartament-50% Skonto. Prane gjimnazit Partizani (gjimnazi Partizani) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartament 1+1 perballe Qendres Kristal.Apartamenti organizohet nga 1- dhome gjumi,1-dhome nd (qendra kristal)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Merkure, 29 Korrik, 2015
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Irfan Tomini. (Rr. Irfan Tomini.) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet Apartament 2+1 tek zona e Freskut (Tek Fresku) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Apartament,sip.89m.Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje/ngrenie,1 tualet,1 ballk (tefta tashko koco)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Garazh,sip 73m.perballe Prokurorise se Pergjithshme . Garazhi ka hapsire te bollshme per magazine ,d (qemal stafa qender)  - Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina

Hene, 27 Korrik, 2015
Shitet apartament 2 + 1 + studio, i përshtatur si 3 + 1; pranë rrugës "Don Bosko", Tira (Rruga Don Bosko) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 25 Korrik, 2015
Okazion Shitet apartament ne Tiranen e Re 108 m2 i kompletuar (Tirana e Re )  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Premte, 24 Korrik, 2015
Truall ne shitje 500 m2 Kamez (Kamez)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shitet Apartament ne Qender te Tiranes.Apartamenti organizohet ne 2-dhoma gjumi,1-dhome ndenje,1-tua (9 kateshet)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Apartament 1+1 afer Gjykates Kushtetuese.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim ekzistues dhe organizohe (myslym shyri)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te vitit 2012, i (rruga e elbasanit)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartament 1+1 perballe Qendres Kristal.Apartamenti organizohet nga 1- dhome gjumi,1-dhome nd (komune e parisit)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Vile 3 kate +papafingo per shitje .Vila organizohet ;Kati 1 i pershtatshem per magazina.Kati 2 dhe i (blloku vilave selite)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shitet Apartament 1+1 ne nje ndertim te ri.Apartamenti organizohet ne 1-dhome gjumi,1-dhome ndenje(k (misto mame )  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet Apartament 3+1 ne nje ndertim te ri.Apartamenti organizohet ne 3-dhoma gjumi,1-dhome ndenje,2 (misto mame )  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Shitet Apartament 2+1 ne nje ndertim te ri.Apartamenti organizohet ne 2-dhoma gjumi,1-dhome ndenje,2 (misto mame)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartament 2+1 ne nje ndertim te ri.Apartamenti organizohet ne 2-dhoma gjumi,1-dhome ndenje,P (misto mame)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 23 Korrik, 2015
OKAZION (SHITJE APARTAMENTI 1+1) (Rr.Siri Kodra, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Merkure, 22 Korrik, 2015
Apartament 1+1 tek Rr. e Kavajes (Globe) (Rr. e Kavajes)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Apartament 1+1 per shitje, Rr. Kongresi i Manastirit (Spitali i Femijeve)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Apartament 2+1 per shitje, tek Brryli (Brryli)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Apartament 1+1, per shitje ne Porcelan (Porcelan)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1