Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shes dyqane e lokale

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 16 Gusht, 2016
Ambiente komerciale ne shitje prane Stacionit te trenit (Stacioni i trenit) (ka foto)

 61,300 €
Shtune, 13 Gusht, 2016
shitet dyqan ,55 m2 650 euro/ m2 misto mame ( kompleks Cabej) (misto mame kompleks cabejaa) (ka foto)

 640 €
Hene, 25 Korrik, 2016
DYQAN NE SHITJE!!! (Laprake)

 55,000 €
Merkure, 13 Korrik, 2016
Ambjent BIZNESI ne Tirane.SIP 273 m2 Rr.Besim Alla (Kombinat) (ka foto)

 -
SHITET DYQAN RR.THOMA KOXHAJ,TIRANE SIP 59 M2 ME HIPOTEKE. (Kombinat) (ka foto)

 50,000 €
Hene, 27 Qershor, 2016
(ID 0216)Tirane, shes lokal 204 m² 244.800 Euro (Tek KMY, Yzberisht) (tek KMY) (ka foto)

 244,800 €
(ID 0385)Tirane, shes dyqan 35,3 m² 130.000 Euro (Rruga e Durresit) (rruga e Durresit) (ka foto)

 130,000 €
(ID 0383)Tirane, shes lokal 157 m² 242.500 Euro (Prane Brrylit) (prane Brrylit) (ka foto)

 242,500 €
Marte, 17 Maj, 2016
SHITEN DYQANE ME HIPOTEKE NE TIRANE RR.THOMA KOXHAJ (Kombinat) (ka foto)

 -
Shtune, 23 Prill, 2016
SHES BIZNES DHE OBJEKTIN 3 KATSH SHERBIME BIZNESI NE LAÇ. (QYTETI LAÇ)

 -
Shtune, 09 Prill, 2016
Kontakt Shpk:Shitet Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 1,500 €
Kontakt Shpk:Shitet Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 1,500 €
Kontakt Shpk:Shitet Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 1,500 €
Kontakt Shpk:Shitet Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 1,500 €
Kontakt Shpk:Shitet dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 1,500 €
Kontakt Shpk:Shitet Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 1,500 €
Kontakt Shpk:Shitet Dyqan tek Rezidenca Libeskind-Magnet.al në afërsi të 21 Dhjetorit. (21 dhjetori) (ka foto)

 1,500 €
Hene, 14 Mars, 2016
SHES DYQANE ME HIPOTEKE TEK LIQENI I THATE (BUZE LIQENIT TE THATE)

 -
Enjte, 25 Shkurt, 2016
OKAZION SHITET LOKAL I MOBILUAR TE RR. ELBASANIT 350M2 (RR. ELBASANIT) (ka foto)

 399,000 €
Shitet Bar-pasticeri kënd Lojrash (169 m2) (Rruga Ali Demi) (ka foto)

 215,000 €
Shtune, 13 Shkurt, 2016
Shes lokal dhe truall (Aeroporti, Rinas, Tirane) (ka foto)

 1,500,000 €
Enjte, 17 Dhjetor, 2015
Jepet me qera, ose shitet, ambient biznesi!! (Afer Stadiumit Dinamo) (ka foto)

 1,000 €
Premte, 11 Dhjetor, 2015
sitet dyqan rruga e durresit (prane qendres)

 -
Merkure, 16 Shtator, 2015
Shiten ambjente me Hipoteke dhe me cmime teper te arsyeshme (Unaze e re)

 1,200 €
Premte, 21 Gusht, 2015
shitet zyre (bulevardi "bajram curri")

 60,000 €