pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Shiten apartamente ME HIPOTEKE 1+1 & 2+1 dhe Gasonjere.Rruga Siri Kodra 600 Euro m2 i diskutues (Rruga Siri Kodra)

Marte, 30 Shtator, 2014
Vlore, prane Marines, shitet njesi tregetare, Kati 2, 91.5 m², me hipoteke (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Tirane,shiten 3 apartamente prane Institutit "Harry Fultz" me strukture 2+1dhe 1+1. SUPER (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Tirane, shitet apartament 2+1, Kati 6, 86 m², 490 euro/m2 (Kmy) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 29 Shtator, 2014
Shitet apartament rr.Elbasanit 135 m2 2+1, 2 banjo, ballkon me hipoteke (Rruga e Elbasanit)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shtune, 27 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 90.000 Euro (Rruga e Elbasanit) (Rruga e Elbasanit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 26 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 138 m² 165.600 Euro (Rruga Peti, Tek Liqeni) (Rruga Peti Tek Liqeni) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 25 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 100.000 Euro (Rruga Siri Kodra) (Rruga Siri Kodra) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 24 Shtator, 2014
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (Kamez) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 22 Shtator, 2014
Shes apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe dyqanene Tirane (Tek Fresku) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten garazhe te "Ambasador 3", Tirane (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Shtune, 20 Shtator, 2014
OFERTE!! Shitet apartament tek Rruga e Kavajes (Tek Rruga e Kavajes, tek "Globi") (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes ap 2+1, dhe me qera 200 euro. Kopshti Zoologjik. Cmim Oferte Tiranë (Zona e Kopshtit Zologjik)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Djele, 14 Shtator, 2014
SHES VIL 2 KATESHE (TE KTHESA E KAMZES) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

nderroj 5000 m2 toke me ullinj 17  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shtune, 13 Shtator, 2014
SHES 2 APARTAMENTE 2+1 NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOMPLEKSI”KOLOMBO” (Zona e Kopshtit Zologjik)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten apartamente 2+1 sip 73m2 dhe 75m2 ME HIPOTEKE. Rruga Siri Kodra.600 euro m2 I diskutueshem (Rruga Siri Kodra)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten Ap 1+1 Sip 53m2 dhe 2+1 sip 73m2 ME HIPOTEKE. Rruga Siri Kodra 600 Euro m2 i diskutueshem (Rruga Siri Kodra)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shiten garsoniere sip 45m2 ME HIPOTEKE .Rruga Siri Kodra 600 Euro m2 i diskutueshem (Rruga Siri Kodra)  - Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Premte, 12 Shtator, 2014
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 140 m² 280.000 Euro (Rruga Mihal Grameno) (Rruga Mihal Grameno) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Enjte, 11 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² 870 Euro/m² (Kodra e Diellit) (Tek Kodra e Diellit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 70 m² 39.900 € (Teodor Keko) (Rruga Teodor Keko) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 10 Shtator, 2014
Tirane,OKAZION ne qender te Tiranes 92.3 m+ 54.7m verand relaksuese. (ne hyrje te rruges se Elbasanit tek ura e madhe.) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane, shes truall 1.821 m² 127.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres ne Marikaj) (Autostrada Tirane-Durres, Marikaj) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore