pornolar pornoizle porn xnxx videolar porno
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
SHTEPI PERDHESE ME OBORR,124m2 ,TE RRUGA BARDHYL,BRENDA UNAZES (Prane Shkolles se Kuqe) (ka foto)

Marte, 26 Maj, 2015
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 25 Maj, 2015
TIRANE QENDER BULEVARD ZHAN D’ARK SHITET NGA PRONARI APARTAMENT I RI I MOBILUAR LLUKS 1+1 73 M2 (BULEVARD ZHAN D'ARK, GJYKATA TIRANE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

TIRANE STACIONI TRENIT SHITET SI INVESTIM ME QERAXHI APARTAMENT I RINOVUAR DHE MOBILUAR 85 M2 2+1 (RRUGA KARL GEGA 22, ME HIPOTEKE DIREKT NGA PRONARI) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

LAC RRUGA E KOMBIT SHITET NGA PRONARI 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE PJELLORE E KLASIT TE PARE ME TAPI (RRUGA E KOMBIT, LAC AUTOSTRADE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

OKAZION mbrapa ish Ami Event, mos humbni kete RAST (Rruga Frosina Plaku) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 23 Maj, 2015
Dyqan me ulje  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shtepi Plazhi Me ulje  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Premte, 22 Maj, 2015
Superoferte ne Unazen e re. 150 metra nga ASTIRI. ap. 1+1, Pallat ne ndertimNga 450 ne 350 EURO/m2 (Unaza e Re, 150 metra nga ASTIRI)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 21 Maj, 2015
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez,Bulevardi blu) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 20 Maj, 2015
Tirane. Sauk i Vjeter. Shes shtepi private me 500 m2 truall. Me hipoteke. (SAUK I VJETER) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Marte, 19 Maj, 2015
Shes apartament 2+1 modern tek kompleksi “Tirana Golden Park”, ish Qyteti I nxenesve.  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Ne Kinostudio, shes a[partament 2+1, sip.69m2. Me hipoteke. Cmimi okazion (Rruga Aleksander Moisiu) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

PRONOTONI APARTAMENTE NE KOMPLEKSIN E MREKULLUESHEM TEK PROKORORIA E TIRANES  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOMPLEKSI”KOLOMBO” (Zona e Kopshtit Zologjik)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes 2+1+2banjo, plotesisht te mobiluar. Tek FRESKU, tek Shkolla 9 vjecare Tiranë (Tek FRESKU, rruga e Thesarit)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

OFERTE ME 450 EURO/M2. KOMPLEKSI MODERN POSHTE CASSA ITALIA (POSHTE CASSA ITALIA, DHE MALAJZANIT)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Superoferte ne Unazen e re. 150 metra nga ASTIRI. ap. 1+1, Pallat ne ndertimNga 450 ne 350 EURO/m2 (Unaza e Re, 150 metra nga ASTIRI.)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

rruga e dibres te spitali rruge kryesore shitet dyqan 120 m2 cmimi 1 mije euro m2  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Hene, 18 Maj, 2015
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane Shkolles “11 Janari”. (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Shtune, 16 Maj, 2015
Vlore, Shes shtepi 2 kateshe (Vlore,Lagja Bonifikimi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Enjte, 14 Maj, 2015
(ID 0391)Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 113 m² 130.000 Euro (Rruga Komuna e Parisit) (Komuna e Parisit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

(ID 0390)Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 80 m² 55.000 Euro (Rruga e Kavajes) (Rruga e Kavajes) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

(ID 0389)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 45 m² 34.000 Euro (Rruga e Kavajes) (Rruga e Kavajes) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Marte, 12 Maj, 2015
SHitet kati i pare 120 M2 ne Rr,HYSEN DALLIU ne rruge kryesore.  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1