pornolar pornoizle porn xnxx videolar porno
   Faqja Kryesore / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes apartament/ banese 1+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 24 Qershor, 2015
Shiten apartamente SHUME CILESORE te Liqeni i Thate. (liqeni i thate, Tirane) (ka foto)

 750 €
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim ekzistues dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje,1 tua (muhamet gjollesha, Tirane)

 58,000 €
Apartament 1+1 afer Gjykates Kushtetuese.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim ekzistues dhe organizohe (myslym shyri, Tirane)

 65,000 €
Shitet Apartament 2+1 perballe Qendres Kristal.Apartamenti organizohet nga 2- dhoma gjumi,1-dhome nd (Komuna e Parisit, Tirane)

 50,000 €
Marte, 23 Qershor, 2015
Apartament per shitje pas Mondialit,21Dhjetori (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 51,000 €
Apartament 1+1, per shitje prane rr.Bardhyl (rr.Bardhyl, Tirane) (ka foto)

 57,000 €
Shitet apartament te Petronini (Prane gjimnazit Petronini, Tirane) (ka foto)

 80,000 €
Shitet Apartament ne rrugen Siri Kodra (rruga Siri Kodra, Tirane) (ka foto)

 58,000 €
Shtune, 20 Qershor, 2015
shitet apartament 1+1 (Zogu i zi, Tirane)

 46,800 €
Enjte, 18 Qershor, 2015
***OKAZION***(ID0283)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 74 m² 850 Euro/m² (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

 63,000 €
Merkure, 17 Qershor, 2015
Apartament 1+1 , 76,15 m2 , me hipoteke , cmimi 380 euro/m2 (Pa vajtur tek universiteti Bujqesor ,3shi, Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 16 Qershor, 2015
OFERTE ME 500 EURO/M2. KOMPLEKSI MODERN POSHTE CASSA ITALIA (POSHTE CASSA ITALIA, DHE MALAJZANIT, Tirane)

 -
Shitet Apartament 2+1 perballe Qendres Kristal.Apartamenti organizohet nga 2- dhoma gjumi,1-dhome nd (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

 50,000 €
Filloi porositja e apartamenteve, dyqaneve, zyrave.... (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 15 Qershor, 2015
***OKAZION***(ID0283)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 74 m² 850 Euro/m² (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

 63,000 €
(ID 0347)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 60 m² (Rruga Qemal Stafa, Tirane) (ka foto)

 80,000 €
Apartament dhe suite per Rezervime pushime ne Sarande shqiperi K0007 (sarande, Sarande) (ka foto)

 70 €
Apartamente me qera per pushime Sarande Shqiperi K0003 (sarande, Sarande) (ka foto)

 40 €
Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0027 (sarande, Sarande) (ka foto)

 72,000 €
Apartament - Suite per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0024 (sarande, Sarande) (ka foto)

 84,000 €
Apartament 1+1 per Shitje Sarande Shqiperi Kodi B0028 (sarande, Sarande) (ka foto)

 64,800 €
Apartament 1+1 per Shitje ne ksamil shqiperi kodi B0018 (Ksamil, Sarande) (ka foto)

 37,000 €
Apartament 1+ 1 per shitje Sarande Shqiperia Kodi B0019 (sarande, Sarande) (ka foto)

 63,900 €
Apartament 1+1per shitje Sarande Shqiperi Kodi: B0011 (sarande, Sarande) (ka foto)

 52,000 €
Apartament 1+1 në shitje Sarande Shqiperi Kodi B0017 (sarande, Sarande) (ka foto)

 48,750 €