Faqja Kryesore / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 18 Janar, 2018
Shitet aktiviteti Internet & Kancelari (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 3,500 €
Enjte, 14 Dhjetor, 2017
OKAZION SHITET BISNESI "Bar kafe" (BULEVARDI ZOGU I, Tirane)

 59,000 €
Marte, 21 Nentor, 2017
Produkte per Dobesim 100% Bimore HERBALIFE (Tirane)

 -
Marte, 31 Tetor, 2017
Jepet me qera ose shitet,Ambient (Bar) 250 m2 i kompletuar sic ne foto Tel. 0697605528 (Vollga Durres perballe Torres Veneciane, Durres) (ka foto)

 1,200 €
Marte, 17 Tetor, 2017
Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Hyrja e Kodres se Diellit, Tirane) (ka foto)

 197,000 €
Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Komuna e Parisit, Tirana 1000, A, Tirane) (ka foto)

 100,000 €
Shitet Ambient Biznesi: (Perballe Ish Ekspozites, Tirane, Tirane) (ka foto)

 40,000 €
Premte, 30 Qershor, 2017
SHES BISNESIN (Qyteti Studenti TIRANE, Tirane)

 -
Merkure, 28 Qershor, 2017
DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr:Marin Bicikemi, te " Kisha Madhe", Shkoder) (ka foto)

 21,000 €
Shtune, 24 Qershor, 2017
(sold) Bar kafe CHRISS (Ruga Myslym Shyri, Tirane) (ka foto)

 235,000 €
Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi, Tirane) (ka foto)

 1 €
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi, Lezhe) (ka foto)

 1 €
Hene, 12 Qershor, 2017
Shitet Fabrike per prodhimin e ushqimeve Blegtorale. (Sarande)

 -
Marte, 06 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi", Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,"Pjeter Budi", Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 05 Qershor, 2017
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Sherbimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -
Shtune, 03 Qershor, 2017
Njesi Parkimi (Tirane ,Qytet Studenti,rruga "Pjeter, Tirane) (ka foto)

 -