Faqja Kryesore / Shes e blej / Elektroshtepiake

Elektroshtepiake

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 29 Qershor, 2017
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 500 €
Merkure, 26 Prill, 2017
Lavtriçe Gorenje (Laprake, Tirane) (ka foto)

 18,000 LEK
Frigorifer Samsung (Laprake, Tirane) (ka foto)

 18,000 LEK
Djele, 18 Shtator, 2016
dy makina te teshave dhe nje e eneve (veternik, Prishtine) (ka foto)

 300 €
Marte, 16 Gusht, 2016
sobe gazi max italiane (Kombinat, Tirane) (ka foto)

 16,000 LEK
Djele, 28 Qershor, 2015
OKAZION cmimi i diskutushem (Lushnje) (ka foto)

 500 €
OKAZION (Lushnje) (ka foto)

 500 €
Shtune, 20 Qershor, 2015
Sterio me kate (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)

 100 €
Enjte, 18 Qershor, 2015
sobe me gaz (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)

 45 €
Merkure, 08 Tetor, 2014
Pajisje Network ADSL SPLITTER 500 Leke (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

 500 LEK
Shtune, 04 Tetor, 2014
Wireless ADSL 2/2+ Modem Router TRENDnet 25 Euro (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

 25 €
Marte, 17 Qershor, 2014
Shes TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

 150 €
Enjte, 10 Prill, 2014
TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

 150 €
TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 150 €
Shtune, 13 Prill, 2013
Shitet Sunny 32' Polsh (Avni Rustemi, Tirane) (ka foto)

 23,000 LEK
Enjte, 24 Janar, 2013
Shes Makine Qepese Elektrike (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

 7,000
Shtune, 29 Dhjetor, 2012
Pikura (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 60 €
Shtune, 04 Gusht, 2012
OKAZION SHES FRIGORIFER (Zogu i zi, Tirane)

 15,000 LEK