Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Formime profesionale

Formime profesionale

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 30 Nentor, 2016
OFROJ KURS ARGJENDARIE (Tirane)

Premte, 04 Nentor, 2016
Financa 5- OFERTA PER INSTALIME DHE KURSE (Vlore, Vlore) (ka foto)

INSTALO: ALPHA BUSINESS dhe ALPHA WEB BUSINESS (Vlore, Vlore) (ka foto)

OFERTE PER KURSE---ALPHA BUSINESS dhe ALPHA WEB BUSINESS (Shqiperi, Tirane) (ka foto)

Financa 5.0 --Oferte per Kurse (SHQIIPERI, Tirane) (ka foto)

Hene, 19 Shtator, 2016
Kurse Kontabiliteti, Finance-5, Menaxhimi i Biznesit te Vogel dhe Menaxhimi i Burimeve Njerezore. (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Djele, 21 Gusht, 2016
Kerkoj Kurs Fizioterapi Falas (Tirane, Tirane)

Shtune, 16 Janar, 2016
Kurs profesional gazetarie (Tek unaza e re, Tirane) (ka foto)

Marte, 28 Prill, 2015
Në Institutin ' ISSAT ' në datën 4 Maj 2015 do të fillojë Kursi i Trajnimit Profesio (programi kompjuterik SPSS, Tirane) (ka foto)

Kursi i Trajnimit Profesional: " FIZIOTERAPIA NË PRAKTIKË". (" FIZIOTERAPIA NË PRAKTIKË"., Tirane) (ka foto)

Merkure, 17 Shtator, 2014
Kurs pikture, vizatimi artistik, skulpture. (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

Merkure, 25 Qershor, 2014
kurs per agjent/e udhetimesh dhe turizmi (rruga durresit blloku ambasadave , Tirane)

Enjte, 23 Janar, 2014
Ofroj kurse MATEMATIKE (Tirane)

Marte, 17 Dhjetor, 2013
Se shpejti fillojne kurset mbi kontabilitetin praktik... (Tirane, Tirane) (ka foto)

Premte, 13 Dhjetor, 2013
Kurse Estetike Profesionale me metode Italiane (Tek ish blloku, Tirane)

Merkure, 11 Dhjetor, 2013
Nails Company ofron Kurse Profesionale (Tek ish blloku, Tirane)

Marte, 10 Shtator, 2013
KURSE PROFESIONALE MASAZHI (Tirane) (ka foto)

Marte, 02 Prill, 2013
Trajnime dhe Seminare FALAS per te gjithe nxenesit dhe studentet (Rruga e Elbasanit, Tirane) (ka foto)

Merkure, 06 Shkurt, 2013
Shes teknika stilimi(konfeksionesh) rrobaqepsie dhe sisteme cad -cam, Gerber accumark dhe Lectra (Komuna e Parisit, Tirane)

Premte, 25 Janar, 2013
Kanë filluar rregjistrimet për Financa 5 dhe Alpha (Rruga e Elbasanit, Tirane)

Shtune, 10 Nentor, 2012
KURSE TRAJNIMI PER ARKITEKTURE (Tek Shallvaret (perballe Tajvanit), Tirane)

Merkure, 24 Tetor, 2012
Autoshkolla KLAVI vetem 25000 leke (Perball Tawanit, pall Shallvare, , Tirane) (ka foto)

Shtune, 13 Tetor, 2012
akademia e kuzhines shqiptare (9 kateshet, Tirane)

Enjte, 11 Tetor, 2012
Kurs trajnimi per Arkitekture (Tek Shallvaret (perballe Tajvanit), Tirane)

Shtune, 06 Tetor, 2012
Online Newbie's Business University - Biznesi me internet qe nuk te mesojne ne shkoll (Mali i Zi) (ka foto)