Faqja Kryesore / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Titulli
Hene, 22 Janar, 2018
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon sot me **** ne trekendeshin Prishtin-Gjilan-Feriza (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Djele, 21 Janar, 2018
Takim per kenaqesi (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Premte, 19 Janar, 2018
kerkoj zonj qe dojn shtatzani (Prishtine)

Merkure, 17 Janar, 2018
per qifte e zonja (Velania, Prishtine) (ka foto)

Marte, 16 Janar, 2018
ka ndonje zonje qe do te mbes me shtat zaz (Prishtine)

Hene, 15 Janar, 2018
kerkoj miq qe jetojne ne angli per takime (angli , brighton , london , Prishtine)

kerkoj femer qe ka nevoj per pare ska lidhje mosha (Prishtine)

Djele, 14 Janar, 2018
ka femer qe don pun dhe takime intime ne ulqin per sezon ben edhe ne peje dhe suedi (ulqin , suedi, Tirane)

bej mesazshe per qifte e zonja (Prishtine)

Pershendetje ka ndonje mami qe do knaqesi dhe sekret lajmrohu (Pej, Peje)

Premte, 12 Janar, 2018
Arjani nga Prishtina,viber +377-45-624-591,kerkon FEMER apo QIFT TE RI nga Shqiperia apo Kosova (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)

045944024 Viber (Sex Sekret, Ferizaj) (ka foto)

Merkure, 10 Janar, 2018
simpatiku (Prishtine) (ka foto)

Marte, 09 Janar, 2018
Djal serioz vetem per cifte te sinqerta knaqesi te paharruar (Prishtine)

Hene, 08 Janar, 2018
Edhe sonte Vetem (KDiellit, Prishtine)

Djele, 07 Janar, 2018
Jma vetem kam vend (Bregu i diellit, Prishtine)

Shtune, 06 Janar, 2018
Neser e diele (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Premte, 05 Janar, 2018
Kerkoj Massazhere (sipas marreveshjes) (Bregu i diellit, Prishtine)

Enjte, 04 Janar, 2018
ka femer qe don pun dhe takime intime ne ulqin per sezon ben edhe ne peje dhe suedi (Prishtine)

kerkojm nje femer per sex ne 3 (Shkup) (ka foto)

kerkojm nje femer per sex ne 3 (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

kerkojm nje femer per sex ne 3 (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Pershedetje (Firlande, Mitrovice)

Jam bisexual pasiv dua nje burr ose qifte qe jan dominant (Viti) (ka foto)

Merkure, 03 Janar, 2018
kerkojm nje femer per sex ne 3 (Dardani, Prishtine) (ka foto)