Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta te tjera pune

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 17 Janar, 2018
OFROJ PUNIME TEPER CILESORE PER LYERJE APARTAMENTESH DHE AMBJENTE BIZNESI (TIRANE, Tirane)

Shtune, 18 Nentor, 2017
Editoria Web (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)

Editor web (Tirane) (ka foto)

Djele, 05 Nentor, 2017
Personale creazioni articoli web (Durres) (ka foto)

Hene, 16 Tetor, 2017
Shitese dycan tabacco shop (Ne fund te rruges se Burgut, Tirane)

Hene, 25 Shtator, 2017
Tirane, ofroj vend pune MOTORRIST (Rr.Barrikadave, Pall/Galeria e Tiran, Tirane)

Marte, 19 Shtator, 2017
Nivelizim te dyshemeve-ibercuk ( 044 445 397, Prishtine) (ka foto)

Marte, 15 Gusht, 2017
OFROJ VEND PUNE AGJENTE IMOBILIARE (Tirana, Lezhe)

Djele, 30 Korrik, 2017
Punë Nga Shtëpia Ndermjet Interneti Online (Mali i Zi) (ka foto)

Punë Nga Shtëpia Ndermjet Interneti Online (Prishtine) (ka foto)

Punë Nga Shtëpia Ndermjet Interneti Online (Tirane) (ka foto)

Premte, 23 Qershor, 2017
Key Account Manager (Tirane, Tirane)

Hene, 08 Maj, 2017
Kerkohet Jurist (Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane) (ka foto)

Djele, 07 Maj, 2017
Kerkohet Agjent Terreni (Shkoder)

Hene, 01 Maj, 2017
Oferte pune (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)

Premte, 21 Prill, 2017
ELITE MASSAGE CETNER (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)

Merkure, 12 Prill, 2017
Oferte punesimi online (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)

Premte, 10 Shkurt, 2017
Investo dhe perfito 3% ne dite me te drejteterheqiie ne cdo kohe dha pa pritje per aprovim. (Tek unaza e re, Tirane) (ka foto)

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Lipjan) (ka foto)

oferta pune jashtë vendit (Prishtine) (ka foto)

oferta pune jashtë vendit (Durres) (ka foto)

oferta pune jashtë vendit (Tirane) (ka foto)

Djele, 05 Shkurt, 2017
Punesim nga shtepia (Prishtine)

Online Marketing (Tirane) (ka foto)

Merkure, 25 Janar, 2017
punojnë dhe jetojnë në SHBA (Tirane) (ka foto)