Faqja Kryesore / Oferta pune / shitje - marketing

shitje - marketing

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 02 Mars, 2017
Spanish Commercial Referent – with Spanish and English at professional level. (Tirane)

German Commercial Referent – with German and English at professional level. (Tirane)

French Commercial Referent – with French and English at professional level. (Tirane)

Administration Manager (Tirane)

Hene, 27 Shkurt, 2017
Kerkohen agjent terreni ne fushen e tregut te pasurive te patundshme (Tirane) (ka foto)

Marte, 07 Shkurt, 2017
Kerkohet Menaxher/e Marketingu (Shpi.al, Tirane)

Enjte, 02 Shkurt, 2017
Spanish Area Sales Manager – with Spanish and English at professional level. (TIRANE, Tirane)

German Area Sales Manager – with German and English at professional level. (TIRANE, Tirane)

French Area Sales Manager – with French and English at professional level. (TIRANE, Tirane)

Hene, 30 Janar, 2017
Kerkohen Agjent/e Shitjeje Imobiliare (HomeDeal , Tirane)

Marte, 20 Dhjetor, 2016
Ofrohet vend pune Agjent Imobiliar (Rr. Pjeter Bogdani, Tirane)

Djele, 13 Nentor, 2016
KËRKOHEN 50 OPERATORE (Qender Shkup, Shkup)

Enjte, 10 Nentor, 2016
Ofrohet vend pune Agjent Shitjesh (Shkozet, Durres)

Hene, 25 Korrik, 2016
Kerkojme agjent/e shitje (Tirane, Tirane) (ka foto)

Marte, 12 Korrik, 2016
ofroj vend pune Menazher/e show room, Arkitekt/e, Agjent shitjesh (zona Casa Italia, Tirane) (ka foto)

Shtune, 27 Shkurt, 2016
Typing Jobs that pay for work done (21 dhjetori, Tirane)

Typing Jobs that pay for work done (Kinostudio, Tirane)

Shtune, 13 Shkurt, 2016
prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje, Peje)

prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje, Peje)

Marte, 02 Shkurt, 2016
Agjent Telemarketingu Xerox Vlorë (Vlorë, Vlore) (ka foto)

Hene, 10 Gusht, 2015
Kerkohen Agjent Real Estate (Immobiliar) (Tirane)

Hene, 27 Korrik, 2015
Kerkojme Agjente shitjesh.TianDe Albania (Rr;Hoxha Tahsin nr:52, Tirane, Tirane) (ka foto)

Enjte, 23 Korrik, 2015
Menaxher Marketingu (Kopshti botanik, Tirane)

Enjte, 16 Prill, 2015
Shitese (Shkup, Shkup)

Marte, 07 Prill, 2015
Kerkojme Shites Dyqan Arredime Italian (Afer QTU Autostrade Tr Dr, Tirane)