Faqja Kryesore / Oferta pune / menaxher - drejtues

menaxher - drejtues

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 25 Maj, 2016
Menazher/e Show Room, shites/e, Arkitekt/e dhe Agjen shtijesh (Tek zona Casa Italia, Tirane)

Premte, 19 Shkurt, 2016
Tirane, ofroj vend pune Manaxher Shitjesh (Tek unaza e re, Tirane)

Enjte, 23 Korrik, 2015
Menaxher Projekti (Kopshti botanik, Tirane)

Hene, 08 Qershor, 2015
Senior Operations Manager – per le sedi di Albania (Vlorë, Vlore)

Senior Operations Manager – per le sedi di Albania (Shkoder)

Marte, 25 Shkurt, 2014
kerkes ofert (Tirane)

Premte, 24 Janar, 2014
MAGAZINIER (Shkozet, Durres)

Shtune, 07 Shtator, 2013
operator (Prishtine, Prishtine)

Merkure, 04 Shtator, 2013
operator (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Premte, 30 Gusht, 2013
Call Center Manager (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Merkure, 28 Gusht, 2013
Call Center Manager (Prishtine, Prishtine) (ka foto)

Marte, 27 Gusht, 2013
Call Center Manager (Prishtine, Prishtine)

Merkure, 17 Korrik, 2013
Call Center Manager (Prishtine, Prishtine)

Hene, 15 Korrik, 2013
Call Center Manager (Prishtine, Prishtine)

Djele, 02 Qershor, 2013
FM GROUP ALBANIA (Tirane) (ka foto)

Marte, 19 Mars, 2013
keni nevoj per menagjer/e (peje, Peje)

Merkure, 06 Shkurt, 2013
Your Chance to Change (Prishtine , Prishtine)

Hene, 04 Shkurt, 2013
Menaxher / Recepsionist (Rruga Qemal Stafa nr. 206, Tirane)

Enjte, 24 Janar, 2013
Kërkojmë bashkë-investitor (Ulpiane, Prishtine)

OFROJ VEND PUNE MAGAZINIER (Shkozet, Durres)

Enjte, 17 Janar, 2013
menaxher (PRISHTINE, Prishtine)

Hene, 14 Janar, 2013
Nje mundesi e re punesimi (Manaxher Marketingu, Prishtine) (ka foto)

Djele, 28 Tetor, 2012
OFROJ VEND PUNE MENAXHER MARKETINGU NE SHQIPERI (Tirane)

Hene, 17 Shtator, 2012
Mundesi Biznesi - Healthy Coffee (Kosove, Prishtine)

Mundesi Biznesi - Healthy Coffee (Shqiperi, Tirane)