Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 29 Qershor, 2016
kerkoj femer per pune edhe per takime intime (peje, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Premte, 24 Qershor, 2016
Custom Services (Ministria e Jashtme, Tirane)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Hene, 20 Qershor, 2016
Ofrohet vend pune Inxhinier (Shkozet, Durres)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Marte, 14 Qershor, 2016
Pun ne perendim. Pastrues neper shtepia private dhe lokale gjithashtu obore e tjera (Prishtine)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

Premte, 10 Qershor, 2016
Eskort (Venezia Itali, Shkup)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Premte, 03 Qershor, 2016
HTML5 / CSS3 / Javascript / jQuery - Front End Developer (Ministria e Jashtme, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Cordova/Phonegap - Mobile Developer (Ministria e Jashtme, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Enjte, 02 Qershor, 2016
KERKOJM kAMARJERE (Gjermani, Peje) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 31 Maj, 2016
Inxhinier mekanik (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

C# Developer w/ Xamarin (Ministria e Jashtme, Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Djele, 29 Maj, 2016
Nivelizim te dyshemeve-ibercuk ( 044 445 397, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 25 Maj, 2016
Menazher/e Show Room, shites/e, Arkitekt/e dhe Agjen shtijesh (Tek zona Casa Italia, Tirane)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Enjte, 12 Maj, 2016
Call Center Operator/e (Tirane)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Hene, 09 Maj, 2016
FACEBOOK I RI QE JU SHPERBLEN NE CDO ORE, DITE JAVE MUAJ DHE 365 DIT TE VITIT . (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / kohe te pjesshme - part time

Shtune, 07 Maj, 2016
Pune vertete nga interneti , nga shtepia . Vetem 30 minuta ne dite CLICK INTENSITY (USA, Mali i Zi) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Pune nga shtepia ne internet , jo ne terren . Vetem me 30 minuta ne dite . (USA, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Vertete pune nga interneti dhe shtepia . Jo sikur pretandojn disa firma dhe ju nxjerrin ne terren . (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

30 minuta pune ne dite . Vertete pune ne internet dhe nga shtepia . (Kombinat, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / kohe te pjesshme - part time

Marte, 03 Maj, 2016
GR COMMUNICATIONS call center (rruga e deshmoreve, durres, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Merkure, 27 Prill, 2016
Team Leader per fushatë Inbound Xerox Vlorë (Vlorë, Vlore) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Enjte, 14 Prill, 2016
Presa appuntamenti - ambito medico - fino a 370/ora (ish Kinema 17 Nentori, Galeria, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 12 Prill, 2016
Ofroj vend pune per inxhinier mekanik, dega ekonomi (Shkozet, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 03 Prill, 2016
GR COMMUNICATIONS (DURRES, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Enjte, 31 Mars, 2016
OPERATORE TELEFONICO (durres, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Marte, 22 Mars, 2016
Kerkojme operatore telefonie ne fushen shendetesore (ish Kinema 17 Nentori, Galeria, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune