Faqja Kryesore / Kohe e lire

Kohe e lire

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 24 Nentor, 2017
elektricisti (Bregu i diellit, Prishtine)

Enjte, 16 Nentor, 2017
Te dashurosh nje liber ne kohe te lire! (Tek Fresku, Tirane) (ka foto)

Hene, 02 Tetor, 2017
kerkoj femra 25-55 vjeq...per takime seksi ...diskret ..me pagese ....jam intelektual...42 vjeq... (Mitrovice)

Merkure, 30 Gusht, 2017
Endrra realitet (Tirane, Tirane)

Shtune, 12 Gusht, 2017
Qift (Ferizaj)

Merkure, 12 Korrik, 2017
te gjitha qiftete qe duan diskrecion knaqesi dhe shperblim ne te lajmrohene (Prizren)

Djele, 02 Korrik, 2017
Per takim cifte ose vetem femra (Durres)

Premte, 23 Qershor, 2017
simpatiku (Prishtine)

Marte, 20 Qershor, 2017
Shiten bilardo (Lac, Kurbin, Lezhe) (ka foto)

Hene, 12 Qershor, 2017
dua fermer per udhtim,2/3 DIT JASHT KOSOVE PASON SHPERBLIM (PRIZREN, Prizren)

Shtune, 10 Qershor, 2017
Femra per udhtim 2/3 dit jasht kosove (Prizren , Prizren)

Premte, 02 Qershor, 2017
mashkull i embele per qifte (Prizren)

Djele, 07 Maj, 2017
grua .. (Elbasan)

Premte, 16 Dhjetor, 2016
www.dyrrota.al (Prishtine) (ka foto)

Merkure, 14 Dhjetor, 2016
shuki (prizren, Prizren)

Shtune, 26 Nentor, 2016
Femra Cifte (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Shtune, 03 Shtator, 2016
Kerkoj nje femer qe ka nevoje per dashuri (Tirane)

Premte, 02 Shtator, 2016
kerkoj femer per takime intime prishtin urgjent (Dardani, Prishtine)

Marte, 02 Gusht, 2016
mu **** mu sos (dardani, Podujeve)

Merkure, 27 Korrik, 2016
goni (Prishtine)

goni (Prishtine)

goni (Prishtine)

Merkure, 06 Korrik, 2016
Per femrat e lira qe i pelqejn udhetimet (Prishtine)

Enjte, 09 Qershor, 2016
Per femrat e lira qe i pelqejn udhetimet (Prishtine)

Marte, 31 Maj, 2016
Me pelqen te lepij ter trupin sidomos p... (Prishtine)