Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Dyqane e lokale me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 08 Korrik, 2016
Jepet me qera dyqan 90 metra katror tek palllatet hawai me pamje nga rruga kryesore rr.Dritan Hoxha (Laprake, Tirane)

 70 LEK
Shtune, 02 Korrik, 2016
Jepet me qera dyqan ne Shkoder (Te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parru, Shkoder) (ka foto)

 15,000 LEK
Premte, 01 Korrik, 2016
Jepet me qera ose shitet dyqan ne Shkoder (Te Tatim-Taksat, te xhamia ne Parru, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
Merkure, 29 Qershor, 2016
Jepet Dyqan me Qira (Rr: Hajredin Haxhiraj (Vlorë), Vlore) (ka foto)

 300 LEK
Marte, 28 Qershor, 2016
Jepet me Qera ambient biznesi ne Shkoder (Rruga e Gjane, bulevardi Bujar Bisha, Shkoder) (ka foto)

 90,000 LEK
Enjte, 23 Qershor, 2016
Jepet me qera te Liceu 145 m2 (liceu, Tirane) (ka foto)

 1,000 €
Marte, 21 Qershor, 2016
Dyqan me Qera , afer Qendres Globe dhe Rr. Kavajes , 700 Euro , ekspozim shume i mire (Tirane) (ka foto)

 700 €
Hene, 13 Qershor, 2016
JEPET DYQAN ME QERA (Prane Gjykates, Durres) (ka foto)

 50,000 LEK
Merkure, 25 Maj, 2016
Dyan me qera ne Shkoder (Rrotondoja, tek Artistikja, Shkoder) (ka foto)

 50,000 LEK
Shtune, 21 Maj, 2016
Elbasan, jap me qera Dyqan Kati 2, 40 m² (Pran stadjumit Elbasan aren ( KOMPLEKSI DARDAN ELBASAN, Tirane) (ka foto)

 250 €
Merkure, 18 Maj, 2016
Myslym Shyri Ambient biznesi me qera (Te Adidas, Tirane) (ka foto)

 500 €
Hene, 16 Maj, 2016
Jepet me Qera (Rruga Shkoder Koplik Km2, Shkoder) (ka foto)

 100,000 LEK
Merkure, 04 Maj, 2016
Jepet me Qera (Parruce, Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 50,000 LEK
Premte, 29 Prill, 2016
Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Emin Duraku, prane Stadiumit Dinamo. (Tirane) (ka foto)

 400 €
Marte, 26 Prill, 2016
Jepet me Qera (Ish 5 Heronjte, Shkoder) (ka foto)

 1,100 €
Bar - Pizzeri me Qera , tek Hyrja e Parkut , me ambjent 1.500 m2 dhe parking (Tirane) (ka foto)

 2,500 €
Enjte, 21 Prill, 2016
Japim me Qera Ambjent 450 m2 , tek Kopeshti Botanik , 1200 Euro (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)

 1,200 €
MAGANIZE (RUGA AZDRENI , Nr 7 , MBRAPA ARDENOS, Tirane) (ka foto)

 35,000 LEK
Ambjent Biznesi 82 m2 , me Qera , Pamje panoramike , ne Pallat te ri , Stadiumi Dinamo , 750 Eur (Tirane) (ka foto)

 750 €
Merkure, 20 Prill, 2016
Ambjent 80 m2 per Biznes te Ujvara - Stadiumi Dinamo ( kati -1 ) (Tirane) (ka foto)

 400 €
Djele, 17 Prill, 2016
Tirane, jap me qera ambjent biznesi , 24 m² 15.000 Leke (Prane ures se drejtorise se policise) (Bv.Gjergj Fishta, Tirane)

 15,000 LEK
Shtune, 16 Prill, 2016
Dyqan 150 m2 me Qera , afer Bllokut , ne rruge kryesore - Rr. Pjeter Bogdani , 2000 Euro (Tirane) (ka foto)

 2,000 €
Hene, 11 Prill, 2016
Rr. Pjeter Bogdani , afer Bllokut , Dyqan 40 m2 me Qera , 575 Euro (Tirane) (ka foto)

 575 €
Premte, 08 Prill, 2016
Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2 (Tirane) (ka foto)

 5,000 €
Godine 4 Kateshe me Qera , tek TEG - Rolling Hills , ne Lunder , 1.600 m2 (Tirane) (ka foto)

 5,000 €