Faqja Kryesore / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Garsoniere me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 21 Korrik, 2017
Shtepi Pushimi Vlore (Uje i ftohte prane molit, Vlore) (ka foto)

 25,000 LEK
Premte, 14 Korrik, 2017
Garsoniere dhe Apartamente me qera per pushues ne Ujin e Ftohte, Vlore (Rezidenca Marina, Te Konsullates Italiane - Vlore, Vlore) (ka foto)

 25 €
Hene, 17 Prill, 2017
Shkoder-Jepet garsoniere me qera me sip.40 m/katror (Zooteknike,prane ish shko.veterinare, Shkoder)

 6,000 LEK
Premte, 10 Shkurt, 2017
Garsoniere dhe Apartamente me qera per pushues ne Ujin e Ftohte, Vlore (Rezidenca Marina, Prane Konsullates Italiane, Vlor, Vlore) (ka foto)

 20 €
Marte, 31 Janar, 2017
Garsoniere me Qera - fundjave ose pushime (Rezidenca Marina, Te Konsullates Italiane - Vlore, Vlore) (ka foto)

 20 €
Djele, 04 Shtator, 2016
Garsoniere me qera (Rr siri kodra ,frigoriferi, Tirane)

 -
Marte, 02 Gusht, 2016
Garsoniere me qera (Rr Ramazan Bogdani ,(Te frigoriferi), Tirane)

 18,000 LEK
Hene, 25 Korrik, 2016
JAP ME QERA GARZONIERE, PLAZHI ILIRIA DURRES (Plazhi Iliria, Durres) (ka foto)

 15 €
Marte, 19 Korrik, 2016
Disponoj Garsoniere me Qera per pushime! (Uji i Ftohte - Vlore, Vlore) (ka foto)

 20 €
Premte, 24 Qershor, 2016
Garsoniere per pushime verore ne Orikum. Apartamen... (Vlore) (ka foto)

 20 €
Merkure, 22 Qershor, 2016
Shtepi me qera (Rruga Jordan Misja, Tirane)

 170 LEK
Shtepi me qera (Rruga Jordan Misja, Tirane)

 120 LEK
Hene, 06 Qershor, 2016
shtepi me qera (Borsh Sarande, Sarande)

 1 €
Shtune, 04 Qershor, 2016
Jepet gazonjere me qera 1+1,100 metra larg shkolles Petro Nini. (Tirane)

 280 LEK
Merkure, 25 Maj, 2016
Jepet gazonjere me qera 1+1,TIRARA RE. (100 metra larg shkolles Petro Nini., Tirane)

 300 LEK
Premte, 25 Mars, 2016
dhoma me qera ne HIMARE (HIMARE, Vlore) (ka foto)

 -
Marte, 15 Mars, 2016
Garsoniere ne Ksamil (Ksamil, Sarande) (ka foto)

 -
Hene, 30 Nentor, 2015
Garsoniere Me Qera Tek Qyteti Student Tirane, rruga Budi (Tirane)

 180 LEK
Premte, 18 Shtator, 2015
Tirane, Japim me Qera Garsoniere ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Shallvareve. (Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane) (ka foto)

 200 €
Merkure, 15 Korrik, 2015
Garsoniere dhe Apartamente me Qera (Vlore, Shqiperi, Vlore) (ka foto)

 20 €
Hene, 06 Korrik, 2015
Kërkoj shok në shtëpi me qera për të ndar shpendëzimet (Tirane)

 -
Marte, 30 Qershor, 2015
JEPET SHTEPI ME QERA (STACIONI I TRENIT, Tirane)

 20,000 LEK
Shtune, 20 Qershor, 2015
Shitet toke ne lagjen Isa Boletini (Vlore/ prane sigurimeve shoqerore, Vlore)

 50,000 €
Marte, 16 Qershor, 2015
shtepi me qera (Borsh Sarande, Sarande)

 1 €
Hene, 15 Qershor, 2015
Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: D0021 (Ksamil, Sarande) (ka foto)

 50 €