Faqja Kryesore / Makina e Motorra

Makina e Motorra

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 16 Prill, 2014
Volkswagen Passat 3B5 Variant, 2.3 Kubik (Duke filluar nga korriku ne Tirane., Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Merkure, 09 Prill, 2014
Shitet Aprilia Scarabeo 125 (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Motorra

Hene, 07 Prill, 2014
renault Megane (Plazhi hekurudha durres, Durres)  - Makina e Motorra / Vetura

Shtune, 05 Prill, 2014
VOLKSWAGEN NEW BEETLE 1,9 TDI,VITI 2002, CMIMI 2999EURO (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Shtune, 29 Mars, 2014
mercedes benz vito 2500 euro (elbasan, Elbasan) (ka foto)  - Makina e Motorra / Furgona

Merkure, 26 Mars, 2014
Motorra dhe Bicikleta me qera ne ksamil. (Ksamil, Sarande) (ka foto)  - Makina e Motorra / Motorra

Djele, 23 Mars, 2014
Volkswagen passat 1.9TDI €2700 viti 2002 (Kamez , Tirane)  - Makina e Motorra / Vetura

Shtune, 22 Mars, 2014
F.I.A.T. Punto nafte (Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

iRent - Makina me Qera - Rent a Car Albania (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Te tjera

Djele, 09 Mars, 2014
Shiten Dy Autofshesa (Vlore, Vlore) (ka foto)  - Makina e Motorra / Te tjera

Enjte, 06 Mars, 2014
KAMION (Laprake, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Djele, 02 Mars, 2014
Ford Focus 2002 (Qendra Kristal, Tirane)  - Makina e Motorra / Vetura

Merkure, 12 Shkurt, 2014
SHITET SEAT 1995 , MOTORRI 1.4 BENZIN (Laprake, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Hene, 20 Janar, 2014
Suzuki Vitara X-90 1.6cc 16v. (Viti, Viti) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Merkure, 15 Janar, 2014
shitet ford focus 1.8 nafte e 2002-it (Komuna-Mollas-Elbasan, Elbasan) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Djele, 29 Dhjetor, 2013
Okazion-Peugeot 206 1.4 -01-Taksa te paguara-ose nderrohet (Fier, Fier) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Marte, 24 Dhjetor, 2013
BENZ E-220 AVANTGARDE,VITI 2003, CMIMI 6999 EURO (myslym shyri, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Merkure, 11 Dhjetor, 2013
Benz A140, benzine dhe gaz. Dokumenta deri ne dhjetor 2013 (Tek porcelani, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Hene, 09 Dhjetor, 2013
sangyong kyron (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Fuoristrada

Enjte, 05 Dhjetor, 2013
Durres,Mercedes-Benz C 220 cdi -02 OKAZION , 4900Euro (Durres, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Hene, 11 Nentor, 2013
Shes/nderroj jeep grand cherokee 1997 2.5TD (Tirane, Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Fuoristrada

Hene, 04 Nentor, 2013
Shes Ford Mondeo me Portabagazh (Tek spitali, Durres)  - Makina e Motorra / Vetura

Merkure, 30 Tetor, 2013
Ford Focus 2000 tddi (Tirane) (ka foto)  - Makina e Motorra / Vetura

Marte, 29 Tetor, 2013
Renault Megane Scenic (Pogradec, Pogradec)  - Makina e Motorra / Vetura

Premte, 25 Tetor, 2013
Opel Corsa, automatike, benzine (Tirane)  - Makina e Motorra / Vetura