Faqja Kryesore / Sherbime / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 14 Korrik, 2017
KERKOJ MJESHTER PER BERJE TE POGAQAVE TE BLETEVE . (kosove, Prishtine)

Premte, 07 Korrik, 2017
Zbulues i mosmarrveshjeve qifte (Shkoder)

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma, Tavolina, stola dhe kuzhinier (lezhe, Lezhe) (ka foto)

Enjte, 15 Qershor, 2017
elektricisti (Bregu i diellit, Prishtine)

Hene, 12 Qershor, 2017
MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARIN (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)

BEJ LYRJEN ME PONIKOLLOR (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)

Shtune, 20 Maj, 2017
JAM ELEKTRICIST INDUSTRIAL ME EKSPERIENCE (TIRANE, Tirane)

KRYEJME PUNIME HIDRAULIKE TEPER CILESORE. CMIME TE ARESYESHME (Tirane)

Enjte, 04 Maj, 2017
KURSE ALPHA BUSINESS (Vlore, Vlore) (ka foto)

Djele, 26 Mars, 2017
elektricisti (Bregu i diellit, Prishtine)

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Rreshen) (ka foto)

Marte, 24 Janar, 2017
Ofroj terapi logopedike (Tiranè, Korce)

Djele, 22 Janar, 2017
Produkte 100% Bimore HERBALIFE (Tirane) (ka foto)

Hene, 09 Janar, 2017
instalime elektrike (Velania, Prishtine) (ka foto)

ELETRO & HIDROINSTALUES (Velania, Prishtine) (ka foto)

ELETRO & UJE INSTALUES (Velania, Prishtine) (ka foto)

Ofroj instalime elektrike dhe instalime te ujit dhe kanalizimit (Velania, Prishtine) (ka foto)

MOLERI (Velania, Prishtine) (ka foto)

Marte, 20 Shtator, 2016
JU NDIHMOJM NE MBUSHJEN E CV EDHE APLIKIMIT PER PUNE (FERIZAJ, Ferizaj)

Hene, 19 Shtator, 2016
Kurse Kontabiliteti, Biznesi Vogel,Financa-5,Menaxhim Burime Njerezore, Administrim, Tatime e Paga. (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Djele, 18 Shtator, 2016
KERKOJ MJESHTER PER BERJE TE POGAQAVE TE BLETEVE . (gjithe shqipria dhe kosova, Tirane)

Hene, 29 Gusht, 2016
kerkoj pasaport (Tirane)

Merkure, 17 Gusht, 2016
Jepet me qera (Autostrada Tr-Dr, Tirane) (ka foto)

Hene, 15 Gusht, 2016
masazhe (Dardani, Prishtine)

Premte, 05 Gusht, 2016
Sherbim gjurmimi GPS per automjete 8€ ne muaj (Tirane) (ka foto)