Faqja Kryesore / Sherbime

Sherbime

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 21 Dhjetor, 2017
MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARIN (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

BEJ LYRJEN ME PONIKOLLOR (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Premte, 24 Nentor, 2017
elektricisti (Bregu i diellit, Prishtine)  - Sherbime / Te tjera

Marte, 21 Nentor, 2017
Produkte 100% Bimore HERBALIFE (Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Estetika

Produkte 100% Bimore HERBALIFE (Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Produkte per Dobesim 100% Bimore HERBALIFE (Tirane)  - Sherbime / Estetika

Produkte per Dobesim 100% Bimore HERBALIFE (Tirane)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Hene, 20 Nentor, 2017
Detektiv Privat (Prishtine, Shkup) (ka foto)  - Sherbime / Ligjore

Enjte, 16 Nentor, 2017
Boje per printer me cmime konkuruese(Black & Color) (Tek ish blloku, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Shtune, 04 Nentor, 2017
Masazhere femer kerkohet (Kosove, Prishtine)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Hene, 23 Tetor, 2017
Kurse Arti Studio Kavalet (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Hene, 16 Tetor, 2017
elektricisti (Bregu i diellit, Prishtine)  - Sherbime / Te tjera

Premte, 14 Korrik, 2017
KERKOJ MJESHTER PER BERJE TE POGAQAVE TE BLETEVE . (kosove, Prishtine)  - Sherbime / Te tjera

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma, Tavolina, stola dhe kuzhinier (lezhe, Lezhe) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Hene, 12 Qershor, 2017
Kerkojme perkthyese te gjyhes Gjermane (Sarande, Sarande)  - Sherbime / Perkthime

Kerkojme punetore shtepie. (Sarande, Sarande)  - Sherbime / Punetore shtepie

Hene, 15 Maj, 2017
KERKOJME NJE VAJZE 18 DERI 35 VJEC,PER PUNESIM NE GREQI (ATHENS, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Hene, 08 Maj, 2017
Kurse për Kompjuterë (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Informatika

Enjte, 04 Maj, 2017
KURSE ALPHA BUSINESS (Vlore, Vlore) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Djele, 19 Shkurt, 2017
Kujdes per femijet ne zvicerr (Lozan zvicerr, Tirane)  - Sherbime / Babysitter

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Rreshen) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

oferta pune jashtë vendit (Berat) (ka foto)  - Sherbime / Punetore shtepie

Merkure, 25 Janar, 2017
punojnë dhe jetojnë në SHBA (Berat) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Oferta Job në dispozicion (Gjilan) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Oferta Job në dispozicion, (Durres) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter