Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Enjte, 16 Shkurt, 2017
Nivelizim te dyshemeve-ibercuk ( 044 445 397, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (Lipjan) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta pune jashtë vendit (Gjilan) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

oferta pune jashtë vendit (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 05 Shkurt, 2017
Punesim nga shtepia (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 25 Janar, 2017
Oferta Job në dispozicion (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 06 Dhjetor, 2016
kerkoj assistente ekzekutive per nje firme nderkombetare (Prishtine)  - Oferta pune / zyre - sekretari

Djele, 04 Dhjetor, 2016
OFROJ PUNE (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 14 Shtator, 2016
Arkitekt/e (Qender, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 06 Shtator, 2016
Prsh jam mashkull 23 vjec Kerkoj nje vajz qe tma ... (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 12 Korrik, 2016
Pershendetje, jam 26 vjecar jetoj ne prishtin kam ... (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 04 Korrik, 2016
ne kerkim te nje masazhere (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

FIRMA EDILISIA DI GASHI BURIM (Ancona italy, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

FIRMA EDILISIA DI GASHI BURIM (Ancona italy, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

Merkure, 29 Qershor, 2016
kerkoj femer per pune edhe per takime intime (peje, Prishtine)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Enjte, 02 Qershor, 2016
KERKOJM kAMARJERE (Gjermani, Peje) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 31 Maj, 2016
Inxhinier mekanik (Prishtine, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Enjte, 03 Mars, 2016
Call Agent / 700€ + Provision (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Shtune, 13 Shkurt, 2016
prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje, Peje)  - Oferta pune / shitje - marketing

prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje, Peje)  - Oferta pune / shitje - marketing

Enjte, 14 Janar, 2016
bejm ndertimin e shtepive , fasada izolim (ferizaj, Ferizaj)  - Oferta pune / pune krahu - punetor

Merkure, 06 Janar, 2016
kerkoj nje masazhere (Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 07 Dhjetor, 2015
SEX EROTIK PER FEMRA (Dardani, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 06 Dhjetor, 2015
ofrojm kese te najllonit per firmen dhe marketin tuaj (peje, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune