pornolar pornoizle porn xnxx videolar porno
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shes dyqane e lokale

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 11 Nentor, 2015
OKAZION Dyqan ne Durres (tek muzeumi) (Tek muzeumi, Durres) (ka foto)

 -
Merkure, 28 Tetor, 2015
Shitet biznesi dhe objekti: Pastiçeri "Mimoza" ne QYTETIN LAÇ (QYTETI LAÇ, Tirane) (ka foto)

 -
SHES DYQANE ME HIPOTEKE TEK LIQENI. CMIMI 1000 EURO/M2 (TEK (TEK LIQENI I THATE, Tirane)

 -
Premte, 09 Tetor, 2015
shes dyqan lokal shtepi (ne hyrje te VAU DEJES,rruga nacionale Shkoder-Puke, Shkoder) (ka foto)

 300,000 €
Merkure, 16 Shtator, 2015
Shiten ambjente me Hipoteke dhe me cmime teper te arsyeshme (Unaze e re, Tirane)

 1,200 €
Premte, 21 Gusht, 2015
shitet zyre (bulevardi "bajram curri", Tirane)

 60,000 €
Marte, 18 Gusht, 2015
Shitet ambjent komercial te Zyra e Punës (Rr. Tefta Tashko Koco, Tirane) (ka foto)

 82,000 €
Enjte, 06 Gusht, 2015
(0409) Tirane, shes bar-restorant 200 m² 500.000 (Prane Bllokut) (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)

 500,000 €
(ID 0383)Tirane, shes lokal 139 m² 242.500 Euro (Prane Brrylit) (prane brrylit, Tirane) (ka foto)

 242,500 €
(ID 0374)Tirane, shes dyqan 55 m² 71.500 Euro (Rruga Ferit Xhajko) (Rruga Ferit Xhajko, Tirane) (ka foto)

 71,500 €
(ID 0144)Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 44 m² 250.000 (Tek ETC) (Bulevardi Bajram Curri, Tirane) (ka foto)

 250,000 €
Enjte, 02 Korrik, 2015
Tirane, Shesim Objekt Biznesi ne Rr. Llambi Bonata, Kombinat. (Tirane) (ka foto)

 103,500 €
Hene, 29 Qershor, 2015
Shitet ambjent komercial NEN KOSTO!!!!! (Rr.Shyqyri Ishmi, pranë Shk. Baletit, Tirane) (ka foto)

 108,500 €
Enjte, 25 Qershor, 2015
Shes lokal dhe truall (Aeroporti, Rinas, Tirane, Tirane) (ka foto)

 1,500,000 €
Marte, 23 Qershor, 2015
Dyqan në SHITJE në Lushnjë (PRANE BASHKISE, Lushnje) (ka foto)

 59,000 €
Hene, 15 Qershor, 2015
Objekt multifunksional (sarande, Sarande) (ka foto)

 -
Enjte, 04 Qershor, 2015
Ambjent komercial dublex per shitje.Ambjenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje nga zonat me te qet (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 63,000 €
Shtune, 30 Maj, 2015
Shitet ambjent komercial në zonë turistike në Golem. (Golem, Durres) (ka foto)

 37,000 €
Enjte, 28 Maj, 2015
Objekte dhe biznes ( Apartament, Hotel , Bar-kafe) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0003 (sarande, Sarande) (ka foto)

 570,000 €
Merkure, 27 Maj, 2015
Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Zoologjik. (Tirane) (ka foto)

 137,500 €
Marte, 26 Maj, 2015
Ambient me qera 307m2 - Rruga Elbasanit, (Tirane) (ka foto)

 1,700 €
Shtune, 23 Maj, 2015
Dyqan me ulje (Tirane)

 -
Marte, 19 Maj, 2015
rruga e dibres te spitali rruge kryesore shitet dyqan 120 m2 cmimi 1 mije euro m2 (Tirane)

 -
Djele, 17 Maj, 2015
SHITET NJE APARTAMENT 55 M² (Plazhi rota e kuqe) (plazh rrota e kuqe, Durres) (ka foto)

 -
Premte, 08 Maj, 2015
shitet Dyqan/ambjent me sip 130 m2 ne kat te pare te nje pallati cmimi 650 euro m2 (Rr.Jordan Misja, Tirane, Tirane)

 83,850 €