Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shes troje/toke bujqesore

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 22 Maj, 2017
Truall ne shitje ne Boge (Boge,rruges per Theth,Malesi e Madhe, Shkoder) (ka foto)

 40,000 €
Djele, 21 Maj, 2017
SHES 5000M2 TOKE BUJQESORE MAMURRAS, TEK ISH BONIFIKIMI (MAMURRAS, BONIFIKIM, Tirane)

 -
SHES 12000M2 TRUALL NDERTIMI (TOKE BUJQESORE) NE KAMEZ, TIRANE. (RRUGA MONARKIA SHQIPTARE, Tirane)

 -
Shtune, 20 Maj, 2017
SHITET TOKE OSE KEMBEHET ME APARTAMENTE (BUZE AUTOSTRADES RRESHEN, Tirane)

 -
Shiten Troje @ toka bujqesore. (Tirane)

 -
Shes 5 hektar toke tek Gjiri Lalzit. Me hipoteke. Okazion 40 Euro/m2 (Gjiri i Lalzit, Tirane)

 -
MAMURRAS, TEK BONEFIKIMI, SHITEN 5 DYLYM TOKE BUJQESORE (MAMURRAS, BONIFIKIM, Kruje)

 -
SHES 12.000M2 TOKE TE HIPOTEKUAR NE KAMEZ (RRUGA MONARKIA SHQIPTARE, Tirane)

 -
Marte, 09 Maj, 2017
Toke ne shitje prej 7000m² ne Omaraj/Vrake (Omaraj/Vrake, Shkoder) (ka foto)

 110,000 €
LAC RRUGA E KOMBIT SHITET NGA PRONARI 7 HEKTARE TOKE BUJQESORE PJELLORE E KLASIT TE PARE ME TAPI (LAC AUTOSTRADE, ME HIPOTEKE DIREKT NGA PRONARI, Lezhe) (ka foto)

 7,000 €
Premte, 28 Prill, 2017
Shitet truall dhe shtepi ne Mullet (Mullet, Tirane) (ka foto)

 152,700 €
Enjte, 27 Prill, 2017
Toke ne shitje ne Velipoje (Velipoje, Shkoder) (ka foto)

 80,000 €
Enjte, 20 Prill, 2017
Shitet truall sip 234 m2 (Rr. Vellezerit Frasheri, Shkoder) (ka foto)

 16,380 €
Enjte, 13 Prill, 2017
Shitet shtepi dhe toke (Tapize, Aksi Fushe Kruje - Kamez., Tirane) (ka foto)

 58,000 €
Hene, 10 Prill, 2017
Shitet Are ne Vajkan,Fier me siperfaqe te ndryshme, Fieri (Vajkan, Fier, Fier) (ka foto)

 1,640,800 LEK
Truall + Ndërtesë ne Shitje, vetem 45.000 euro., Shitje, Durres (Komuna Xhafzotaj, Durrës, Durres) (ka foto)

 45,000 €
Djele, 19 Mars, 2017
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe (Tirane) (ka foto)

 35,000 €
Shtune, 18 Mars, 2017
Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe (Tirane) (ka foto)

 35,000 €
Premte, 17 Mars, 2017
Shitet toke 1560m² (Fshati Dritas, Tapize, Tirane, Tirane)

 3 LEK
Hene, 13 Mars, 2017
Truall prej 2720 m² ne shitje ne Shkoder (Rr. Bashej, L. Ahmet Haxhia, Ndocej, Shkoder) (ka foto)

 20,000 LEK
Shitet toke, sip. 1560m², Fshati Dritas, Tapize, Tirane (Fshati Dritas, Tapize , Tirane, Tirane)

 3,000 LEK
Enjte, 09 Mars, 2017
Toke ne shitje ne Velipoje (Pulaj, Velipoje, Shkoder) (ka foto)

 37,000 €
Hene, 20 Shkurt, 2017
SHITET TRUALL 500m2 AFER DETIT , SARANDE- BERDENESH (SARANDE, Sarande) (ka foto)

 -
Hene, 13 Shkurt, 2017
Shitet ullishte 6+2 dylym Lushnje (Lagja Teqe (Clirimi), Lushnje)

 -
Premte, 27 Janar, 2017
Shitetn 2500m2 toke ne Golem Shkoder. (Shkoder) (ka foto)

 -