pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes apartament/ banese 1+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 20 Gusht, 2014
Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr Kodra Diellit, prane Kopshtit Botanik, mbas mbikalimit. (Rr Kodra Diellit, Tirane) (ka foto)

 50,000 €
Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente ne strukture garzoniere, 1+1 dhe 2+1 (Plazhi plepa) (Durres) (ka foto)

 -
Stacioni trenit (Rr reshit petrela, Tirane)

 60,000 €
Marte, 19 Gusht, 2014
SHES APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE. I MOBILUAR SHUME MIRE. TEK TEK LIQENI THATE . SIPERFAQE 63M2 (LIQENI I THATE, 100 METRA NGA STACIO, Tirane)

 -
Shes apartament 1+1, brenda Unazes Vogel, prane Qendres Tiranes. Pallat i ri cilesore.Me hipoteke (Rruga " 4 Deshmoret, Tirane)

 -
PORCELAN. Shes apartament 1+1+shtese, parafabrikat, kati 3-te. Tiranë (Tek porcelani), Tirane)

 -
Hene, 18 Gusht, 2014
Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, Misto Mame. (Rr. Besim Alla, Misto Mame., Tirane) (ka foto)

 35,000 €
Enjte, 14 Gusht, 2014
Tirane, shes apartament 1+1+BLK 66 m² 56.100 Euro (Prane Qendres Kristal) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 56,100 €
shitet apartament (yzberisht, Tirane)

 36,000 €
Marte, 12 Gusht, 2014
Shitet apartament 1+1 me shumë dritë (tregu elektrik, Tirane) (ka foto)

 63,750 €
Shtune, 09 Gusht, 2014
Okazion!!! Shitet 1+1 për banim ose biznes pranë Shkollës së Baletit (Shkolla e Baletit, Tirane) (ka foto)

 48,600 €
Premte, 08 Gusht, 2014
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 69 m² 32.230 (Yzberisht tek KMY) (Yzberisht Tirane, Tirane) (ka foto)

 322,302 €
Merkure, 06 Gusht, 2014
Shitet apartament 1+1 sip 45 dhe 53 m2. Rruga Siri Kodra (Rruga Siri Kodra, Tirane)

 550 €
Marte, 05 Gusht, 2014
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 70 m² 34.000 (Yzberisht, Tirane) (Yzberisht Tirane, Tirane) (ka foto)

 34,000 €
Premte, 01 Gusht, 2014
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 67 m² 43.550 Euro (Perballe Liqenit Artificial te Tiranes) (Liqeni Artificial, Tirane) (ka foto)

 43,550 €
SHES APARTAMENT 1+1 TE KOMPLETUAR (TEK XHOMLLIKU , Tirane)

 -
Shtune, 26 Korrik, 2014
Shitet 1+1 14000 euro (Elbasan, Elbasan)

 14,000 €
Hene, 21 Korrik, 2014
REZIDENCA “KODRA E DIELLIT” (Tirane, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 18 Korrik, 2014
shes apartament (plazhi Apollonia, Durres) (ka foto)

 550 €
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 116 m² 112.500 Euro (Prane Kopshtit Botanik) (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)

 112,500 €
Enjte, 17 Korrik, 2014
Filloi porositja e apartamenteve, dyqaneve, zyrave.... (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 -
Marte, 15 Korrik, 2014
Shes apartamente dhe dyqane (1+1,2+1,3+1),"Bulevardi Blu" tek Karburant ELDA, Kamez. (Kamez,Bulevardi Blu, Tirane) (ka foto)

 370 €
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez,Bulevardi Blu, Tirane) (ka foto)

 370 €
Shes Apartamente dhe Dyqane (1+1,2+1,3+1)Unaza e Re. (Tek unaza e re, Tirane) (ka foto)

 500 €
Marte, 08 Korrik, 2014
Tirane, shes apartament 1+1 80 m² 60.375 euro (Perballe Liqenit Artificial te Tiranes) (Perballe Liqenit Artificial te Tiran, Tirane) (ka foto)

 60,375 €