pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes apartament/ banese 1+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 30 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane shkolles "11 Janari". (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)

 100,000 €
Hene, 23 Mars, 2015
Shitet apartament ne Vlore (Vlore, Uji i ftohte, Tirane) (ka foto)

 35,100 €
Djele, 22 Mars, 2015
Shes apartament 1+1 modern tek Prokororia rrethit Tirane. (TEK PROKORORIA E RRETHIT TIRANE., Tirane)

 -
PRONOTONI APARTAMENTE NE KOMPLEKSIN E RI TEK PROKORORIA E RRETHIT TIRANE. BRENDA UNAZES. (TEK PROKORORIA E RRETHIT TIRANE., Tirane)

 -
PRONOTONI APARTAMENTE NE KOMPLEKSIN E RI TEK PROKORORIA E RRETHIT TIRANE. BRENDA UNAZES. (TEK PROKORORIA E RRETHIT TIRANE., Tirane)

 -
Enjte, 19 Mars, 2015
Shes Apartamente dhe Dyqane ( 1+1,2+1,3+1),Kamez. (Kamez, Tirane) (ka foto)

 -
OKAZION..shes Apartament 49.500 eu (150 m mbi shkollen Eftali Koci, Durres) (ka foto)

 49,500 €
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Visha, prane shkolles “Mihal Grameno”. (Tirane) (ka foto)

 43,000 €
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Restorant Freskut. (Tek Fresku, Tirane) (ka foto)

 37,000 €
Merkure, 11 Mars, 2015
Shes Grazoniere 40 m2 (Shengjin,Lezhe, Lezhe)

 23,500 €
Apartament 1+1 , 76,15 m2 , me hipoteke , cmimi 28880 euro (Pa vajtur te ish praktiker, 3 shi , , Tirane) (ka foto)

 28,880 €
Marte, 10 Mars, 2015
SHES APARTAMENT 1+1 TE KOMPLETUAR (TEK XHOMLLIKU , Tirane)

 -
Djele, 08 Mars, 2015
OFERTE ME 450 EURO/M2. KOMPLEKSI MODERN POSHTE CASSA ITALIA (POSHTE CASSA ITALIA, DHE MALAJZANIT, Tirane)

 -
Premte, 06 Mars, 2015
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Conad. (Tirane) (ka foto)

 80,000 €
Hene, 02 Mars, 2015
PORCELAN. Shes apartament 1+1+shtese, parafabrikat, kati 3-te. Tiranë (Tek porcelani, Tirane)

 -
Shes apartament 1+1, modern ne Qesarak, rruga e Dajtit. Tiranë (Qesarak. Rruges Dajtit, Tirane)

 -
OKAZION PRANE TELEFERIKUT. SHES AP. 1+1, VETEM ME 460 EURO/M2 (PRANE SHIUT, Tirane)

 -
OKAZION PRANE TELEFERIKUT. SHES AP. 1+1, VETEM ME 460 EURO/M2 (PRANE SHIUT, Tirane)

 -
Enjte, 26 Shkurt, 2015
(ID 0347)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 60 m² (Rruga Qemal Stafa, Tirane) (ka foto)

 80,000 €
Marte, 24 Shkurt, 2015
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Klinikes Iraniane. (Tirane) (ka foto)

 54,000 €
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kont Leopold Bertold, prane Brrylit. (Tirane) (ka foto)

 50,000 €
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold. (Tirane) (ka foto)

 46,000 €
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. (Kopshti botanik, Tirane) (ka foto)

 63,200 €
Premte, 20 Shkurt, 2015
shes1+1 (rezidenca kodra e diellit, Tirane) (ka foto)

 -
Enjte, 19 Shkurt, 2015
***OKAZION***(ID0283)Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 74 m² 850 Euro/m² (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

 63,000 €