pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Shiten apartamente1+1 sip 52 m2 Ap. 2+1sip 73m2 dhe gasonjere 45 m2.Rruga Siri Kodra 550 Euro m2 (Rruga Siri Kodra, Tirane)

Shitet apartament 2+1 sip 70 m2 rruga Jordan Misja (Rruga Jordan Misja, Tirane)

Marte, 02 Shtator, 2014
Shes tokë arë fshati Shtyllas,Komuna Levan (Shtyllas Fier , Fier) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Hene, 01 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 102 m² 107.100 Euro (Rruga e Elbasanit) (Rruga e Elbasanit, prane Ambasades A, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament 2+1, plotesisht te mobiluar, dhe aktualisht me qera 200 euro/muaj. Kopshti Zoologjik (Zona e Kopshtit Zologjik, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SHES 2 APARTAMENTE 2+1 NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOMPLEKSI”KOLOMBO” (Zona e Kopshtit Zologjik. Prane Liq, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes 7000 m2 toke buze autostrades Lac + Bar-Restorant ne pune me 1000m2 toke. Me hipoteke (Buze autostrades Lac, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shes tek Fresku, apartament 2+1, siperfaqe 120 m2, kati 2-te, Me Hipoteke. Cmimi 430 euro/m2 (Tek Fresku, mbrapa Institutit te Fiz, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SUPER OKAZION NE QYTETIN E FUSHE-KRUJES. SHES APARTAMENT 1+1 DHE 2+1 ME HIPOTEKE. CMIMI OFERTE (QYTETI FUSHE-KRUJE, Kruje)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SHES TRUALL PER VILE, PRANE VILAVE GJERMANE. ME HIPOTEKE. (Vilat gjermane, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shitet 4150 m2 toke buze Autostrades Durres-Morine. Me hipoteke (RRESHEN-REPS, Rreshen)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

PORCELAN. Shes apartament 1+1+shtese, parafabrikat, kati 3-te. Tiranë (Tek porcelani, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes apartament 1+1, brenda Unazes Vogel, prane Qendres Tiranes. Pallat i ri cilesore.Me hipoteke (Rruga " 4 Deshmoret, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Super oferte. Prane kompleksit Malajzan poshte Casa Italia, shitet ap. 1+1 dhe 2+1. Ashensor.Hipotek (PRANE KOMPLEKSIT MALAJZAN, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes lokal Bar-Restorant ne pune ne Petrele-Tirane. Zone turistike (Petrele, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shitet Bar Kafe - Mezeri, 66 m2 + verande 40m2. Buze rruges “M.Keta” ish Rruga Ura (KINOSTUDIO (RRUGA Myslym KETA, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Tirane. Sauk i Vjeter. Shes 135m2, shtepi te re private ne 500m2 truall. Me hipoteke. (SAUK I VJETER. ZONE TURISTIKE, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

UNAZA RA, 400 METRA NGA TIRANA-BANK, apartament 1+1.Mundesi adoptimi ne 2+1.Hipoteke (UNAZA E RE. 400 M NGA TIRANA BANK, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SHES APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE. I MOBILUAR SHUME MIRE. TEK TEK LIQENI THATE . SIPERFAQE 63M2 (LIQENI I THATE, 100 METRA NGA STACIO, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes dyqan 118 m2 prane Qendres Tiranes. Kompleksi tek Burgu 313 (ne Qender te Tiranes, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

SHES DYQANE ME HIPOTEKE TEK LIQENI. CMIMI 1000 EURO/M2 (Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

SHES SHTEPI PRIVATE ME 300 M2 TOKE. (TEK SHKOLLA BAJRAM CURRI, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

TIRANE. SHES 5000 M2 AMBJENT BIZNESI. ME HIPOTEKE. BUZE RRUGES KRYESORE. CMIMI OKAZION (Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Tirane, prane stacionit te trenit shiten 4 apartam... (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Orikum, shitet ambient tregetar 118 m2, me Certifikate Pronesie (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Vlore, ne qender, shitet apartament 2+1, 103 M2, K.6. 400 euro/m2 (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente ne strukture garzoniere, 1+1 dhe 2+1 (Plazhi plepa) (Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1