pornolar pornoizle porn adult porn sex movies
   Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Shiten apartamente ME HIPOTEKE 1+1 & 2+1 dhe Gasonjere.Rruga Siri Kodra 600 Euro m2 i diskutues (Rruga Siri Kodra, Tirane)

Merkure, 17 Shtator, 2014
SUPER OFERTE PER SHITJE TOKE /10 000 m2 ME 20 EU /m2// / ne Km e 10-te Autostrades (Autostrada Durres - Tirane, Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Djele, 14 Shtator, 2014
SHES VIL 2 KATESHE (TE KTHESA E KAMZES, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Apartament dhe suite per Rezervime pushime ne Sarande shqiperi K0007 (sarande, Sarande) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Apartament me qera per pushime ne Sarande shqiperi Kodi: K0012 (sarande, Sarande) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

nderroj 5000 m2 toke me ullinj 17 (Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shtune, 13 Shtator, 2014
SHES 2 APARTAMENTE 2+1 NE ZONEN E KOPSHTIT ZOOLOGJIK. 150 METRA NGA KOMPLEKSI”KOLOMBO” (Zona e Kopshtit Zologjik, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet ap luksoz ne Sarande Ose nderohet me ap ne Tirane (Rrug e4 ne hyrje te Qytetit, Sarande) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten apartamente 2+1 sip 73m2 dhe 75m2 ME HIPOTEKE. Rruga Siri Kodra.600 euro m2 I diskutueshem (Rruga Siri Kodra, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten apartamente 1+1 Sip 73m2 dhe 75 m2 ME HIPOTEKE. Rruga Siri Kodra 600 Euro m2 i diskutueshem (Rruga Siri Kodra, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shiten garsoniere sip 45m2 ME HIPOTEKE .Rruga Siri Kodra 600 Euro m2 i diskutueshem (Rruga Siri Kodra, Tirane)  - Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Orikum, shitet ambient tregetar 118 m2, me Certifikate Pronesie (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Vlore, shitet garsoniere 50 m2, k.4, me hipoteke. (Lagjia "Skele") (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Vlore, ne qender, shitet apartament 2+1, 103 M2, K.6. 400 euro/m2 (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane,shiten 3 apartamente prane Stacionit te trenit, 2+1dhe 1+1. OKAZION (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Shiten garazhe te "Ambasador 3", Tirane (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Tek Rotonda ne Plepa, Durres, shiten 5 ambiente ne strukture garzoniere, 1+1 dhe 2+1 (Plazhi plepa) (Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Vlore, prane Marines, shitet njesi tregetare, Kati 2, 91.5 m², me hipoteke (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Premte, 12 Shtator, 2014
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 140 m² 280.000 Euro (Rruga Mihal Grameno) (Rruga Mihal Grameno, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Sarande, shes apartament 1+1+BLK 69 m² 67.620 Euro (Rruga Butrinti) (Rruga Butrinti, Sarande) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Sarande, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 69 m² 67.821 Euro (Rruga Butrinti) (Rruga Butrinti, Sarande) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Sarande, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 45.500 Euro (Rruga Butrinti) (Rruga Butrinti, Sarande) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

(0227)Sarande, shes apartament 1+1+BLK 80 m² 45.000 (Rruga Butrinti) (Rruga Butrinti, Sarande) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Enjte, 11 Shtator, 2014
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² 870 Euro/m² (Kodra e Diellit) (Tek Kodra e Diellit, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 70 m² 39.900 € (Teodor Keko) (Rruga Teodor Keko, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 10 Shtator, 2014
Tirane,OKAZION ne qender te Tiranes 92.3 m+ 54.7m verand relaksuese. (ne hyrje te rruges se Elbasanit tek ura e madhe., Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1