Faqja Kryesore / Shqiperi / Libra, Filma e Muzike

Libra, Filma e Muzike

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 16 Mars, 2016
shes pllaka gramofoni greke me kenge te vjetra (tiran, Tirane)

Merkure, 30 Dhjetor, 2015
Shes filma, lojra, blu ray te ndryshem (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

Djele, 13 Shtator, 2015
FILMA DHE LOJRA PC TE NDRYSHME Tirane (Zogu i zi, Sarande) (ka foto)

Premte, 28 Gusht, 2015
Shitet liber cmimi 1000 Leke . Nr.cel 0685632272 (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

Hene, 23 Mars, 2015
Kitare Elektrike & Amplifikator (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Djele, 12 Tetor, 2014
Libra shqip ne internet!! (Tirane)

Shtune, 06 Shtator, 2014
Shpartallimi.. (Tirane) (ka foto)

Premte, 11 Korrik, 2014
RADIO POJANI http://myradiostream.com/150 (http://myradiostream.com/150 , Korce)

Djele, 06 Korrik, 2014
RADIOPOJANI (http://myradiostream.com/150, Korce)

Marte, 15 Prill, 2014
Oferta Affordable **** Apliko Tani (all, Elbasan) (ka foto)

Hene, 29 Korrik, 2013
fjalor anglisht -greqisht viti 1907 (21 dhjetori, Tirane)

Merkure, 29 Maj, 2013
shes (Te Selvia, Tirane)

Djele, 07 Tetor, 2012
CASIO CZ 101 SINTETIZATOR 300 £ (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)