Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Artikuj sportive

Artikuj sportive

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 12 Korrik, 2017
Tavolinë pingpongu (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Tirane) (ka foto)

 20,000 LEK
Gomone (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Tirane) (ka foto)

 40,000 LEK
Enjte, 01 Tetor, 2015
Shes tre bilardo garlando dhe nje fushe pinpongu (Tek Vollga, Durres) (ka foto)

 170,000 LEK
Shtune, 30 Maj, 2015
2 Bilardo Italiane Garlando + 1 Tavoline ping-pongu Gjermane (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 225,000 LEK
Premte, 26 Shtator, 2014
sauna (Shkoder) (ka foto)

 700 €
Shtune, 22 Mars, 2014
2 vegla paqlestre (Shkoder) (ka foto)

 100 €
Enjte, 03 Tetor, 2013
Shitet biciklete (Kombinat, Tirane)

 -
Hene, 10 Qershor, 2013
Piste vrapimi Technogym (Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 2,500 €
Technogym Bike (Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 1,100 €
Shitet Step Race (Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 800
Marte, 01 Janar, 2013
Piste vrapimi amerikane (Tek ish blloku, Tirane)

 390 €
Premte, 21 Dhjetor, 2012
paisje palestre (Unaza e re, Durres)

 -
Merkure, 17 Tetor, 2012
Tirane, shesim bicikleta Amerikane (Tek ish blloku, Tirane)

 -